reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

jezynka jak ty to zrobilas ze pomimo 38 tc dalej masz wciecie w talii?? Niezla z cienie laska:-)

nixie u dzieciakow to chyba normalne ze sa zazdrosne. Zreszta on pewnie jeszcze nie wie do konca co go czeka. Jak sie mala urodzi to sie mu pouklada i zobaczy ze dla niego tez znajdujecie czas i powinno byc dobrze:-)
 
reklama
Polis, to wcięcie w talii pozwala mi jeszcze czuć się kobieco;-) bo jak patrzę na moje stopy, dłonie i twarz...:zawstydzona/y: to niestety napuchłam bardzo. Coś za coś. Póki co pępek mi też nie wyskoczył, z czego też się cieszę;-)
 
Polis, to wcięcie w talii pozwala mi jeszcze czuć się kobieco;-) bo jak patrzę na moje stopy, dłonie i twarz...:zawstydzona/y: to niestety napuchłam bardzo. Coś za coś. Póki co pępek mi też nie wyskoczył, z czego też się cieszę;-)

Jeżynka mam tak samo kropka w kropkę:-D śliczny brzusio
 
Ostatnia edycja:
a ja wlazłam na wagę dzisiaj i przeżyłam szok...16 kg do przodu, chyba z powietrza, bo jem coraz mniej, albo słonika chowam w brzuchu... pocieszam się jeszcze tym, że jestem popuchnięta, a zatrzymana woda w organizmie też trochę waży...
 
margoz ja tak samo 16 kg więcej, ale dokładnie wiem gdzie to jest... :-) udka, pupka, nawet łydki i ramiona! :szok::-)

wczoraj byłam u lekarza, moja dzidzia waży już 3 kilo :-D zostały dokładnie 2 tygodnie :-D
 
ja co prawda 9 kg do przodu, ale w przeciwieństwie do Was chudziny przed ciążą byłam nienajszczuplejsza;-) i też mam nadzieję, że część z tego to woda, która po porodzie szybciutko zejdzie.
Na córe nie mogę zwalać, bo to chudzina i z tych dodatkowych kilogramów zajmuje max 2,4 kg. Boję się co to będzie po porodzie. Jak jestem grubiutka w ciąży to jeszcze nie ma tragedii, ale potem nie wiem jak sobie wytłumaczę swój wygląd. Mam nadzieje, że pogoda szybko pozwoli na spacerki z Małą:happy2:

jeżynka bardzo zgrabny brzuszek
 
reklama
Moja waga stoi w miejscu, cały czas mam 5 kg do przodu, na szczęście mały rośnie. Brzuch też mi urósł i mam 105 cm, ale schudłam na twarzy i w ramionach, bo to nawet dziewczyny w pracy zauważyły. Wychodzi na to, że jak urodzę będę ważyła mniej niż jak zachodziłam.
 
Do góry