reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

cześć!!
ja dziś byłam pierwszy raz ważona przez położną - 48,7kg, a przed ciążą 45 kg ważyłam (wzrost 1,64)
z moją wieczną niedowagą to chyba dobrze, że tak przybieram..
Do tej pory najwięcej to 49kg ważyłam, więc teraz w ciąży w końcu przekroczę magiczne 50kg:happy:
 
reklama
Dziewczyny ja już 7 kg na plusie a to dopiero 22 tc. Masakra. W poprzedniej przytyłam 13kg a teraz coś czuję, że będzie dużo więcej.
 
No ja od poczatku przytyłam dopiero 2 kg, ale startowałam z waga 72,5kg, chociaż wczesniej wazyłam 65kg :(
 
A ja już -9.5 !!!
Chyba zacznę w końcu przybierać.... Ostatnio nie chudłam a tu wczoraj znowuż -0.5. Z dzidzią wszystko ok, no i ja mam nadwagę sporą ale to nie jest odpowiedni czas na takie rzeczy... Mam nadzieję, że do 20 września trochę przybiorę bo obawiam się, że dadzą mi coś na zwiększenie apetytu... Już mi położna mówiła o czymś takim 2 tygodnie temu...
 
Ja przybrałam ok 2 kg od początku, ale już przed ciążą nieżle się spasłam, więc widzę że z ramion i tyłka mi te dodatkowe kg wlazły do brzucha bo brzuch ogromny a reszta OK - na dzień dzisiejszy 72kg :)
 
damqelle - zazdroszczę takiej wagi przy 3 dzidzi :) Moje postanowienie to osiągnąć taką do przyszłych wakacji :) Nie chcę być już tłustą mamuśką gromadki dzieci... Taka waga 70 kg to by mi się podobała. W tej chwili paręnaście kilo więcej mam...
 
Cześć dziewczyny:) Ja zaczynałam z 53 kg przy 166 cm wzrostu, teraz już 62 kg... Oczywiście rosnę w szerz a nie wzwyż:))) mam duży,(dla mnie ogromny brzuch), wszyscy mówią, że niezłą chatę ma moje dziecko:) Miałam nadzieję przytyć max 13-15 kg, ale teraz sądzę, że będzie dużo więcej... Pod koniec ciąży maleństwo rośnie najwięcej, a i zima przede mną-zawsze lubiłam sobie coś pochrupać w łóżku przed tv w zimne wieczory:)
 
reklama
Do góry