reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
hej kobietki mam pytanko od ktorego tygodnia powinno sie zaczac tyc??bo bylam dzis u poloznej na wazeniu i pol kg mniej niz miesiac temu i dziwnie mi tak myslalam ze chociaz 1-2 kg bedzie wiecej z mala to juz na pierwszym wazeniu bylam 5,5 kg do przodu a potem regolarnie 1,5 lu 2-3 kg co miesiac tylam a teraz nic :-( i dziwi mnie to co prawda troche sie ciesze bo niebede miala potem duzo do zrzucenia ale i tak mnie to zastanawia
 
reklama
w pierwszej ciazy tez w pierwszym trymestrze waga leciala mi w dol, pozniej sie zaczelo w gore. tyle, ze w poprzedniej ciazy duzo wymiotowalam do 6 m-ca a pozniej sporadycznie
 
Do góry