reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza testy, usg, wizyty :-)

reklama
śliczności jooo_asia :D i chyba dość spore! chociaż nie wiem czy dobrze widze... 2,63cm ? bo troszke nie moge zweryfikowaac czy to 0,6,8 a też powiekszyc nie moge foci :)
 
śliczności jooo_asia :D i chyba dość spore! chociaż nie wiem czy dobrze widze... 2,63cm ? bo troszke nie moge zweryfikowaac czy to 0,6,8 a też powiekszyc nie moge foci :)
2,03 [emoji23] Ale mega szybko rośnie, jeszcze 3 tyg temu miało kilka milimetrów :D

w57vskjog7p17owg.png
 
Cześć Wam dziewczyny!
U mnie to 10t5d. Widziałam, że poruszałyście temat usg "genetycznego" Ja mam swoje zaplanowane na 22.09.26 i już świruję, ale wiem, że muszę je zrobić.
A co Wy o tym myślicie?
 
Ja nie świruje, po co się denerwować jak nie ma żadnego powodu :)
Szkoda zdrowia, szczególnie że teraz powinnyśmy mieć jak najwięcej spokoju.
Po co myśleć negatywnie, wiesz to tak jak byś codziennie myślała że jak wyjdziesz na spacer to ci cegła na łeb spadnie ;).
Ja mama badania prenatalne - krew i USG 13.10
 
Właśnie to jest dziwne, bo nie jestem typem zestresowanej przyszlej mamy, która zamiast cieszyć się tym, co sie dzieje uprawia czarnowidztwo.
Z drugiej strony, to napięcie to uczycie, które nie opuści mnie już do końca mojego życia - może sie muszę z tym oswoić :)
 
reklama
Do góry