reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Narkotyki w ciazy

Dołączył(a)
14 Kwiecień 2024
Postów
1
Dowiedziałem się że dziewczyna wzięła narkotyki w 14 tygodniu ciąży. Ilość 1 gram. Czy bedzie widać na usg jakie skutki to miało czy dopiero po porodzie. Jaki to może okazać wpływ na dziecko
 
reklama
Znam dziewczynę, która brała do 16 tygodnia. Nie wiedziała, że jest w ciąży. Syn urodził się w 43tc z wagą 3000g. W ciąży była stwierdzona hipotrofia. Za 3 miesiące kończy 4 lata, jest bardzo mały, zaczął chodzić na drugie urodziny albo i później, dokładnie nie pamiętam, dalej nie mówi. Nikt ci nie powie dokładnie jakie mogą być skutki.
 
reklama
reklama
Też tak uważam, ale wychodzić z założenia, że każda kobieta w ciąży odpuszcza narkotyki i inne to głupota 🤗

Niestety niektóre kobiety nie myślą o maluszkach 😓
nie wychodze z takiego założenia, bo wiem ze jest na świecie patola. Dlatego napisałam, że świadomie cpajace to patola. Jak widzę ze szlugiem ciężarna, jest dla mnie głęboką patologią.

Są młode dziewczyny,które wpadną i wiedzą że jak już są w ciąży to używki mogą zaszkodzić dziecku i zaprzestają. A patola nie, patologia zawsze będzie patologia.
 
Do góry