reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Napletek

Moja pani pediatra powiedziała że podczas kąpieli tylko troszkę odciągnąć skórkę, ale i tak do 1 roku jest przyklejony. A sama osobiście uważam że trzeba tego pilnować ale i tak samo wszystko się naciągnie w swoim czasie, natura:-)
 
reklama
Witam. Mój synuś w maju kończy cztery latka i mnie wydaje się ze ma stulejke.... .
Tzn. napletek odklejał siś samoistnie ale przestał, od dłuższego czasu nic.... ,byliśmy u lekarza a pani doktor twierdzi że to normalne.
Mam wątpliwości. Wiecie może do jakiego wieku napletek powinien się odkleić samoistnie?
 
mam podobny problem u syna zauważyłam ze napletek jest przyrośniety do siusiska.tylko u nas jest problem nie dawno u syna wykryto torbiel na prawej nerce boje sie ze to jest związane z tym.bylismy u nefrologa lekarz spojrzał i powiedział ze nic sie nie dzieje narazie.ściągnął skurke mały płakał w niebo głosy kazał robic przy kąpieli.Ale ja się boję a syn nie da się dotknąc.Doradzcie co mam zrobic
 
Ja przy myciu jakos daje rade ściągać skórkę małemu daję zabawki i go zagaduje i po malutku(strasznie sie bojąc),delikatnie przytrzymując siusiaczka ściągam skórkę, która od kilku miesięcy nie odkleja się:(
 
mój synek ma 3,5 roku . pół roku temu byłam z nim u pediatry ponieważ skarżył sie na bó podczas siusiania.
i dostaliśmy skierowanie do chirurga. lekarz dwa razy ruszył i jest ok. szczerze mówiąc nie potrafię się przełamać jeżeli o to chodzi.nigdy tego nie robiłam i nie chce tego robić.jest to dla mnie dziwne(a nawet mogę posunąć się do twierdzenia iż jest to w jakiś sposób molestowanie)
ja będąc chłopcem na pewno nie chciałabym tego doświadczyć.
 
My dostaliśmy kremik z hormonami i napletek się po nim rozluźnił.
W kąpieli syn ma nakazane ściągać skórkę za każdym razem i to robi.
 
W mojej miejscowości bardzo popularne jest nacinanie napletka - syn koleżanki przechodził to już 3 razy i było to straszne.
Ja powiedziałam że swojego dziecka ciąć nie dam (ma teraz 6lat) i pojechaliśmy do kliniki w Warszawie do lekarza który ma styczność nie z takimi problemami i powiedział że nie ma sensu nacinać dał nam maść i po miesiącu skórka schodziła elegancko. Jeszcze przy samym końcu jest przyklejona ale to już minimalnie i problemy z zapaleniem siusiaka się skończyły.
 
reklama
witam mam pytanie do którego roku się dziecku ściąga napletek mam 5 letniego synka który nie pozwala mi mi się myć jest nieśmiały i nie jestem pewna czy wszystko u niego przebiega prawidłowo czasami gdy siusia to wszystko leci jak fontanna do góry
 
Do góry