reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mycie okien ? Ciaza

reklama
Rozwiązanie
Jeśli dajesz radę to ok. Ja bym tylko się nie wspinala. Wiem po sobie ze wystarczy chwilą z rękami w górze gdy coś robię i kręci mi się w głowie. Stojąc na podłodze mylabym bo w razie czego bezpiecznie. Ale jak masz komu zlecić to czemu nie ;)
Kobieta ciężarna wszystko z umiarem może robić. Jeśli nic nie sprawia bólu, nie ma plamień, dyskomfortu, ogromnego przemęczenia to rób wszystko. Możesz myć okna na tzw. raty. W jeden dzień dwa, w następny kolejne i tak dalej. Albo robić sobie godzinne czy nawet dłuższe przerwy między myciem.
Warto się oszczędzać ale i nie dać zwariować że tego nie można, tego też nie bo wyjdzie na to że będziesz musiała tylko leżeć, jeść i tyć. ;)
 
Z tym byłabym ostrożna. Tu chodzi o to by nie trzymać zbyt długo rąk w górze. Tak samo jak wieszanie prania czy też odkurzanie, które pobudza mięśnie brzucha do pracy. Wszystko z wyczuciem i delikatnie
 
chodzi też o to że większość kobiet musi stanąć na podwyższeniu, drabinie aby dosięgnąć całych okien, i łatwo wtedy o upadek, ponieważ w ciąży przesuwa się środek ciężkości i mogą pojawić się zawroty głowy :)
 
Popieram powyższe wypowiedzi. Wiadomo że ciąża to nie choroba ale jak okna umyłby mąż lub ktoś z rodziny to nic się nie stanie. Czasem lepiej minimalizować ryzyko niż potem żałować
 
Jeśli dajesz radę to ok. Ja bym tylko się nie wspinala. Wiem po sobie ze wystarczy chwilą z rękami w górze gdy coś robię i kręci mi się w głowie. Stojąc na podłodze mylabym bo w razie czego bezpiecznie. Ale jak masz komu zlecić to czemu nie ;)
 
Rozwiązanie
Do góry