reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

reklama
hehehhehe no moze z racji tego ,ze wysyp chlopakow jest, to ja tez sie na niego zalapie?:-D

no nic....moze sie dowiem przed porodem co tam siedzi:)a jak nie to na porodowce napewno:-)
 
Lubiczanka, pisalam o polowkowym, bo skoro na suwaczku masz 19tydz myslalam, ze zalapiesz sie na USG po 20tyg.

Aga Irlandia, faktycznie wszedzie chlopaki. A ja bym chciala dziewuszke:-) Ale nie bedziemy sprawdzac plci, wiec bedzie niespodzianka:tak:
 
Dorotko-pewnie bedę miala jak sobie prywatnie pójde:(((
A ja nie będe narzekać na dziewuszkę-ale jeśli bedzie chłopiec nie będę płakać:)
 
aga u mnie chłopca akurat nie będzie:-p hehe
chyba to na złość mężulkowi:-D bo zaparcie się kócił ze on wie najlepiej;-):-p

Dorota podziwiam , ja bym nie wyrzymała do samego końca w niewiedzy:no::szok:
sama musiałam sprawdzić jak najwcześniej się dało:-D

lubiczanko to ja zyczę drugiej dziewusi ...:tak:
 
Hej

A wiec tak bylismy wczoraj w Rathcool i jestem bardzo zadowolona ze tam pojechalismy oglonie to mozna wszystko kupic dla maluszka poczawszy od poscieli lozeczkach skonczywszy na kaftanikach spioszkach,pieluchach tetrowych i flanelowych,gryzaczkach,grzechotkach.Troche bladzilismy bo bylismy pewni ze to jest ten sklep przy glownej drodze a niestety tak nie jest z glownej drogi wjezdza sie w podworze,czyli dla zainteresowanych sa dwa sklepy dzieciece jeden polski drugi irlandzki.
My wczoraj juz kilka rzeczy kupilismy :-) kupilismy przewijak na lozeczko ze sztywna podkladka,nasza modelka sobie kapcie wybrala normalnie ma bzika na punkcie butow,czapki trzy na wiosne,maty z postaciami z bajek na sciane,no i oczywiscie dla Lenki zakupy tez byly jak bede miala chwile to wkleje fotki jesli ktos bedzie chcial zobaczyc hehehhe

A co do wozkow to maja jednen pokazowy jesli sie podoba to mozna sobie zamowic,wozeczek na zywo bardzo ladnie sie prezentuje
Producent wzkw i artykuw dziecicych - TAKO - wzki dziecice, wzki lalkowe, spacerowe... ogolnie jest tych kolorow masa i mozna sobie polaczyc jaki sie chce,jaka sie chce rame i inne opcje.


Tichonku jak dobrze pamietam to Ty szukalas takich normalnych spioszkow tam jest tego mnostwo napewno bys cos wybrala

Dorota pytalam o wozki blizniacze maja ale tylko na zamowienie
 
Hej

A wiec tak bylismy wczoraj w Rathcool i jestem bardzo zadowolona ze tam pojechalismy oglonie to mozna wszystko kupic dla maluszka poczawszy od poscieli lozeczkach skonczywszy na kaftanikach spioszkach,pieluchach tetrowych i flanelowych,gryzaczkach,grzechotkach.Troche bladzilismy bo bylismy pewni ze to jest ten sklep przy glownej drodze a niestety tak nie jest z glownej drogi wjezdza sie w podworze,czyli dla zainteresowanych sa dwa sklepy dzieciece jeden polski drugi irlandzki.
My wczoraj juz kilka rzeczy kupilismy :-) kupilismy przewijak na lozeczko ze sztywna podkladka,nasza modelka sobie kapcie wybrala normalnie ma bzika na punkcie butow,czapki trzy na wiosne,maty z postaciami z bajek na sciane,no i oczywiscie dla Lenki zakupy tez byly jak bede miala chwile to wkleje fotki jesli ktos bedzie chcial zobaczyc hehehhe

A co do wozkow to maja jednen pokazowy jesli sie podoba to mozna sobie zamowic,wozeczek na zywo bardzo ladnie sie prezentuje
Producent wzkw i artykuw dziecicych - TAKO - wzki dziecice, wzki lalkowe, spacerowe... ogolnie jest tych kolorow masa i mozna sobie polaczyc jaki sie chce,jaka sie chce rame i inne opcje.


Tichonku jak dobrze pamietam to Ty szukalas takich normalnych spioszkow tam jest tego mnostwo napewno bys cos wybrala

Dorota pytalam o wozki blizniacze maja ale tylko na zamowienie
aniu a przewijaki to takie na lozeczko jak w pl bo ja wlasnie myslalm o przywiezieniu sobie z pl i powiedz mi jeszcze ile kosztuje?
Mnie dzieewczynki prawdopodobnie nie bedzie przez pare dni jad e do siostry :)))ale zobacze jak u niej komp nie bedzie zamulala to bede zagladac:)
 
reklama
aniu a przewijaki to takie na lozeczko jak w pl bo ja wlasnie myslalm o przywiezieniu sobie z pl i powiedz mi jeszcze ile kosztuje?
Mnie dzieewczynki prawdopodobnie nie bedzie przez pare dni jad e do siostry :)))ale zobacze jak u niej komp nie bedzie zamulala to bede zagladac:)

Biola my mamy wieksze lozeczko niz te standardowe na nasze lozeczko przewijak kosztowal 30 euro od spodu jest sztywny a te standardowe kosztowaly 25 euro jak dobrze pamietam
 
Do góry