reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój ukochany synek Kubuś - strasznie za nim tęsknię

reklama
żadne słowa nie są w stanie oddać tego,co teraz czujesz...Co gorsze-żadne słowa nie potrafią pocieszyć...Potrzebujesz czasu-on pozwoli Ci nauczyć sie żyć a zarazem nie pozwoli zapomnieć o tym,że macie w niebie swojego Aniołka.Życzę Wam duzo sił,przesyłam moc pozytywnej energii,a Waszemu Maleństwu
[*]
 
frogusia7 tak bardzo współczuję Waszej straty i tak bardzo Wiem co czujesz u mnie minęło już 9 miesięcy odkąd ostatni raz widziałam i trzymałam na rączkach moją córeczkę ale mi nigdy nie było dane zobaczyć koloru jej oczu. Nigdy tego nie zapomnisz ,może tylko łatwiej będzie o tym mówić ,pisać.Życzę Tobie i Twojej rodzince dużo sił i bliskości bo to bardzo dużo daje .Dla Kubusia
[*]
 
Frogusia cieszę się, że zdecydowałaś się opisać waszą historię i podzielić swoim bólem. Twój synek był dzielnym chłopcem, wiem, że będziesz zawsze mieć go w sercu a on będzie czuwał nad tobą.
Życzę ci dużo sił do życia dniem codziennym.
 
Tak bardzo mi przykro łzy płyną po policzkach nie ma nic gorszego jak śmierć własnego dziecka
[*]
 
Dziekuje Wam ze jestescie. To prawda ze nie ma nic gorszego jak smierc własnego dziecka :((( żaden bol nie jest wiekszy ...
 
Wczoraj był taki piękny słoneczny dzień - byliśmy u naszego synka- zmieniliśmy wodę w tulipankach-cały czas ma świeże-zapaliliśmy światełka.Cały czas pilnujemy żeby nigdy nie było u Kubusia ciemno. Szkoda że jeszcze nie mamy tam ławeczki... mogłabym tam siedzieć cały dzień... i nie tylko.Ale na szczęście wreszcie udało się nam wreszcie ładna zamówić i we wtorek odbierzemy
 
reklama
dzisiaj mija drugi miesiąc od urodzin mojego słoneczka....tak bardzo tęsknie...mam nadzieję że jest mu tam na górze dobrze....

Kubusiu kochamy Cię z Tatusiem nad życie....
 
Do góry