reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderator by nam się chyba przydał...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ej no weeee no na wstrzymanie:-Dtylke wytrzymałaś to jeszcze trochę dasz radę:rofl2:a jak se coś wyhodujesz to jeszcze wyrzuty sumienia będę miała że przez dyskusję bezwstydną którą rozpoczęłam:-D:-D:-D
 
reklama
Ida mnie by chyba wyrzuty sumienia zzarły bo ja taka wierna jak pies a raczej suka. Poszukam rogów na allegro plastikowych żeby nie było :-)
 
ja pierdziuuu ale jazda:)))))))) normalnie lepsze niz kabaret:))))))))))))) to i ja sie przylacam do wielokonta:))))) dobrze ze JUZ nic nie mam do picia bo bym ohefcila laptop:pppp
 
o co wyście paliły jak mnie nie było???? :-D:-D:-D:-D
widze, ze moderatorki obrane, to pisać do admina, a rychło!!!

a tak na marginesie to jestem za, jakby sie kto moim zdaniem przejmował
 
e-lona, widze że ten wątek bardzo przypadł ci go gustu :-D:-D:-D
 
e-lona, prawie ci się udało, tylko ta czacza cie zdradziła :-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry