reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kama to bardzo przydatna umiejętność :tak:;-)
Zuzka to już tylko biega:sorry2:

lenka To fajnie, że Adaś Was tak kojarzy :tak: Jak Przemek chce się do mnie przytulić to Zuzia podchodzi i mówi "Moja mama!" :-):-p
 
reklama
Malinowa nie ma co czytac w necie, tam się idzie pierdół naczytac. Do lekarza zadzwoń;) lub idź.
 
Co do nazywania osub to mój Kacper nazywa najblisze osoby a na resztę mówi pani no czasem pan:-p:-)

a w ogóle mały mi zwymiotował przed chwiląprzez moja własną głupote:/ eh... nie chciałabym takiej matki jak ja. Nawet zaoferowałam sie ze pospiewam mu kołysanke bo nie chciał isc spac to stwierdził ze nie i grzecznie sie polozył:-D to chyba była jakas aluzja, ale ze mnie matka terrorystka i mu spiewam. Nie wiedziałam ze da sie spiewac i pisać:-p szkoda ze czyta mi sie gorzej
 
Malinowa ja maial klucia i bole od ok 20 tyg ciazy... nie moglam chodzic przekrecac sie w lozku.. bralam nospe forte bo to niby jakies skurcze itp.. no i dziecko niby napieralo glowka. i tak do konca ciazy.
mysle ze lepiej ebedzie jak skonsultujesz to z lekazrem.zbada zobaczy.
po co masz czytac milion opini i nie daj bog cie czys nastraszymy. idz do lekarza i bedziesz spokojniejsza:)
 
Nie bardzo..jak bylam na wyznaczaniu to prosilam,zeby wyznaczyli wczesniejsza date,ale niestety w centrum maja tylko dwie panie polozne ktore przyjmuja tylko 2 razy w tygodniu..Pozostaje mi czekac i miec nadzieje,ze wszystko wporzadku.

Klucia nie sa nie do wytrzymania,najwyzej zadzwonie do pl pozloznej..tylko,ze ta pewnie bedzie kazala przyjechac zaplace 100 funtow i niczego sie nie dowiem,jak ostatnio..wiec w ogole bezsensu.Dlatego napisalam tutaj,mysle moze czegos sie dowiem.. i wiem dziewczynki,ze nie jestescie lekarzami.:)
 
Ostatnia edycja:
myślę a nawet jestem pewna, ze to rosnąca macica. dzidziuś rośnie, powinnaś się cieszyć a nie zamartwiać! :) miałam identyczne bóle i to właśnie je powodowało. oczywiście dla bezpieczeństwa musisz powiedzieć lekarzowi. mi powiedział że jeżeli ból będzie duży to mogę wziąść APAP albo NOSPE:) wszystko bedzie dobrze, trzymaj się!
 
Anetka- on tak od zeszłego tygodnia. Bo oglądaliśmy "I kto to mówi" i mu tłumaczyłam,ze to tata mama i ich dzidzia. I tak mu zostało.
Jak my się całujemy to Adaś musi się wwiercić w środek i robi muaaaa. Zazdrosny jest chyba o mnie.Jak się przytulamy to niuniu zawsze w środku musi być.
 
Lenka nasza Córa też zazdrosna jak się z J tulimy czy całujemy, zaraz popłakuje bo chce do nas;D
 
reklama
Julka też strasznie zazdrosna jest o M o mnie w ogóle :dry:
Nie ma szans na jakieś przytulanie czy całowanie w jej obecności. Od razu wisk.
Mam nadzieję że kiedyś jej przejdzie.
 
Do góry