reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dzięki Laski, zaraz będę ściągac;D
Anetko Mała słodka:) jak fajnie mówi imiona Teletubisiów:p Mnie w tej bajce wnerwia najbardziej to powtarzanie wszystkiego po 2x. Julka, moja Podopieczna dawna też to nałogowo oglądała. Zuzi nie było zimno?:p Mi jest zimno jak na nią patrzę;D
 
reklama
Dzięki Laski, zaraz będę ściągac;D
Anetko Mała słodka:) jak fajnie mówi imiona Teletubisiów:p Mnie w tej bajce wnerwia najbardziej to powtarzanie wszystkiego po 2x. Julka, moja Podopieczna dawna też to nałogowo oglądała. Zuzi nie było zimno?:p Mi jest zimno jak na nią patrzę;D

nie sciagaj.., wejdz w start i programy tam go powinnas miec.

Anetko ja nie wiem ale skad ona ma taki slodki glos:D
no i Lala i Po widze uwielbia:D
oj przekochana niunia:)
 
Witam sie wieczorowo:-) cóz za piekne kwiatki miałam do przeczytania aż człowiekowi sie uśmiech na twarzy przykleja:-)
anetka ale Zuzia fajnie mówi:-) a jaki ma super głosik taki cukierkowy:-) kochana jest
 
Daffi dzięki za uwagę bo bym ściągnęła, już było 88%:p znalazłam u mnie. Kurcze jak ja mało wiem o swoim lapku:D
 
Anetka- jejciu jaki Zuzia ma słodki głosik. Adaś nie ogląda teletubbies,bo jak mu raz póściłam to jak zahipnotyzowany. Myśle,ze coś w tej bajce jest co działa na podświadomość. Ma inne ulubione-a tej jakoś nie umiem z nim oglądać.
Adaś fajnie się bawił u koleżanki teletubisiem z telewizorkiem. Używka koło 40 zł kosztuje-ja się zastanawiałam czy mu nie kupić. To nie jest jakoś mocno interaktywne. Tylko śpiewa i przesuwa się ekranik.Ale dość miła zabawka.
 
Vegas nie musisz ściągać, ten program już jest na kompie.
Mnie też to w Teletubisiach wkurza, ale widocznie dzieci to lubią :-p Nie było zimno:-p ona zawsze ściąga skarpetki :dry:

Daffi słodki?:-) normalny ma głosik, ale dzięki ;-)

edit:
lenka właśnie sama się zastanawiam co w tych teletubisiach takiego jest :-p
Ten teletubiś z ekranikiem fajny, widziałam :tak: My mamy takiego co się naciska na rączki to tańczy i leci ta muzyczka z teletubisiów, kupiliśmy w lumpeksie za 16 zł :-):-D
 
Heh Zuzia podśpiewuje piosenki. A Adaś dziś narratorem reklamy był. Kojarzycie tą reklamę rexony co babce brzydko pachną pachy i taką świnkę tam ma. Adaś dziś skomentował: tata idzie, mama idzie, fujj chrum.
On jak widzi jakąś całującą,albo przytulającą sie parę w tv to mówi mama i tata:p
 
Odnoszę wrażenie że co jakiś czas zjawiają się osoby które mocno kręcą....
Zobaczymy jak się Nika wytłumaczy, a może już jej z nami nie ma? :sorry2:

Anetka ja niestety filmiku zobaczyć nie mogę bo net muli, Ale i bez tego widać że Zuzia jest przeurocza :-)

a Julka opanowała dzisiaj nową umiejętność umie zawracać, dzisiaj za kotem takie ósemki robiła że szok, i nawet udało jej się podbiec :-)
 
a Wasze dzieci próbują włazic na schody? Dziś chwila mojej nieuwagi i Mała była w połowie schodów!! szok. Dobrze, że nie spadła a ja mam nauczkę do końca życia by nie spuszczac z niej oczu nawet na minutę. Myślałam, że zawału dostanę. Jestem zła na siebie bo wyobraźnia działa..
 
reklama
dziewczyny mam do was pytanie..poniewaz wiekszosc z was to juz mamusie,a ja nic na ten temat nie moge znalezc,wizyta dopiero za tydzien,wiec moze ktoras z was tez odczuwala taki bol jak jak.

Wlasciwie bolem nazwac tego nie moge,sa to klucia w okolicy (tak mysle) macicy,tak jakby ktos co kilka sekund,minut klul mnie igla,w wiekszosci wystepuja bardziej z prawej strony,raz na jakis czas zakluje po lewej,pozniej na jakis czas przechodzi i znowu..zaczelo sie wczoraj wieczorem,dzisiaj popoludniu nawet ok i teraz to samo.Duzo leze,caly czas jestem zmeczona,tak sie zastanawiam moze od tego lezenia,bo jak chodze to nic takiego nie odczuwam..ale to chyba malo prawdopodobne.Tyle co wyczytalam na internecie to,ze moze to infekcja ukladu moczowego,tylko ze babeczki opisywaly troszke inne dolegliwosci..juz sama nie wiem,a najgorsze to czekanie na wizyte.:-(

Pocieszam sie tym,ze to pewnie nic groznego..
W kazdym razie z gory dziekuje za jakiekolwiek odpowiedzi :-)
 
Do góry