reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Anusia63 24 latka to jeszcze młodość. Witaj i udzielaj się często. Aha i suwaczek dobrze by było gdybyś wkleiła w sygnaturkę.
beacia Ty :-D leniu

Justynka poszła spać a S z Mareczkiem oglądają Ja robot.
ech. Mi kolejne zamówionko się szykuje na portrecik. Ale się cieszę bo w końcu trochę kaski wpadnie.
 
reklama
beacia to Ty jak Ty chodzisz teraz do szkoły? masz indywidualne lekcje czy normalnie?

kasiuchh tak masz racje :p ciężko będzie z tym odpoczynkiem bo jutro czeka mnie wielkie pakowanie, swoich rzeczy wszystkich i wszystkiego malutkiej... bo skoro w środę idę już do szpitala to nie będę zwlekać z przeprowadzką do mojego (do tej pory nie zrobiłam tego bo z teściówką nie najlepiej było i czekałam do ostatniej chwili)
 
Witam! Niewiem czy mnie pamietacie jeszcze bo sporo mnie nie bylo,postaram sie czesciej do was zagladac. :)
Mala ząbkuje i taka marudna sie zrobila ze niewiem.
Ja tez mam straszne rozstepy na brzuchu najbardziej i na boczkach troche. :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobranoc dziewuszki:)

Haaaa a ja z tego podniecenia zapomnialam napisac co przytrafilo mi sie smiesznego na IP :p
Otoz pan doktor okazal sie bardzo przystojnym cudzoziemcem, i bylam w skowronkach;p bo az milo bylo na.niego sobie popatrzec;p no ale dzis jak bralam prysznic chcialam sie ogolic troche bo ciutek zaroslam. No ale moja maszynka pod prysznicem okazala sie zbyt tepa, i lepiej nie chcijcie wiedziec jak bardzo dokladnie sie ogolilam:p :D w koncu darowalam sobie to golenie a po swierza maszynke musialabym wyjsc do pokoju do kosmetyczki no i.w polowie golenia sobie darowalam z mysla ze jutro wezme normalnie lusterko i zrobie to tak dokladnie.
Dopiero to moje krzywe ogolenie przypomnialo mi sie jak szlam na IP, po.cichu mialam nadzieje ze moze nie beda mnie badac ginekologicznie... no ale po ktg przyszedl czas na fotel...
Taki fajny pan doktor to go uprzedzilam zeby tylko sie nie smial z moich zdolnosci fryzjerskich, on akurat zakladal rekawiczki i bral zel do badania i mu wszystko z rak wylecialo jak sie spojrzal, no i w gabinecie byly jeszcze dwie polozne i jedna sie rozesmiala "no panie doktorze no chyba nie jest az tak zle?!" I tak szybko zerknela.okiem i wszyscy sie naraz zaczelismy smiac jak nie wiem:D
Ahhh szkoda ze czasem jak sie cos opowiada to moze nie wygladac tak smiesznie ale uwierzcie mi bylo bardzo :D

Witaj Agulka:) zagladaj czesciej:)

Ooo fikusku jak tam w ogole Twoje randkowanje? Nic sie nie chwalisz ostatnio:p
 
Ostatnia edycja:
Do góry