reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Sms od Misia:
"Hej dziewczyny.Jestem na oddziale od rana na sali mam dwie babki przed 30 ale nie jest źle. Na razie miałam tylko ktg i badanie na samolocie. Z szyjką wszystko ok. Mam miec jeszcze przepływy dzisiaj. Clio juz urodzila?Buziaki. trzymajcie sie tam."

:-)
 
Czesc
Nadrobilam i przepraszam, ze nie odpisuje na wasze posty tylko wyjezdzam z pytaniem do Was a raczej z prosba.
Skonczyly mi sie wszystkie kosmetyki dzisiaj jade na zakupy i chce sobie kupic jakis puder/fluid doradzcie mi cos tak do 50 zl
 
mariola fluid Ideal face z INGRID koszt 16-20 zł jestem bardzo zadowolona z niego

biedna mysia eh oby szybko wyszła
 
Ja dzisiaj się wzięłam za sprzątanie zostało mi tylko podłogi pomyć :-)

Mariola ja używam SuperStay 24H Maybelline i jestem bardzo zadowolona ;-)
Matosia zagłosowałam ;-)

Dobrze, że u Misi ok a za Ixi trzymam kciuki, bidulka.

Umi dla P też 1 i dość niestety :-p
 
reklama
a moja Perła ostatnio do południa słabiutko śpi, krótko, a więc cały czas spędzamy razem czas. Skorzystałam, że dziadzia przyjechał i może się nacieszyc wnusią a ja wieszam pranie=)

Co do puderków to ja przez lato nic nie stosowałam i ciekawe jak długo jeszcze wytrzymam=) mąż się śmieje, że wg niego po co się pudrowac jak z pudrem czy bez wyglądam tak samo a zdrowiej bez=P a ja tam różnicę widzę=D tylko na razie walczę i nie pudruję się nic a nic=)
 
Do góry