reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
chwilami faktycznie jasno opisane:-) ale ja ciemna jestem w tych sprawach umiem tylko przez gg przesylac i wklejan np na nasza klase hehe to duzo latwiejsze :zawstydzona/y: tu by mi musiak ktos to zrobic hehe:-p
 
ojoj jak tu dzisiaj tłoczno... ale będą miały do nadrabiania te co w weekend nie będą na forum (hi hi Żywa, będzie miała troche roboty :-)) A ja byłam na spacerku z M... przeprosił... :-) straszna duchota na dworze... po 10min spaceru miałam dość... byłam w luna parku ale stwierdziłam że nic sie tam dla mnie nie nadaje :-p:laugh2:
Co do alimentów to też mi sie wydaje że dzidzia musiałaby mieć w akcie urodzenia wpisanego ojca biologicznego... tylko nie wiem jak z rejestracją w urzedzie... czy nie musiałby ten który miałby płacić, być przy rejestracji... no bo w końcu kogo to obchodzi czy ty masz kogoś innego no ale jak już w urzędzie twój obecny facet sie podpisze to nie wiem jak to jest...:confused:
Asiowo pisz, pisz na bierząco jak sie czujecie, i co sie u was dzieje... Mnie to baaaardzo ciekawi reszte pewnie też... Aha. Żywa Ci przesłała numer swój czy mam jej pisać jak coś sie będzie działo?

Nie wiem kurcze co jeszcze miałam pisać...
Jutro pierwsza "lekcja" w szkole rodzenia... Niby babka mówiła że nie trzeba być z partnerem na tej lekcji ale M. i tak ze mną jedzie... A co niech sie uczy rodzić :-)
 
Koszmarku nie Ty jedna masz z tym problem :-p sporo dziewczyn pytało się jak wstawić suwaczek czy zdjęcie a chyba wiadomo, że po pewnym czasie pisanie tego samego robie sie męczące :tak: więc w wolnej chwili siadłam i zrobłam opis co z czym sie je :-) No i teraz wystarczy podać link. Jak masz z czymś problem to pisz bo mogłam gdzieś popełnić bląd :baffled:.

Wszystkie nasze tematy są tutaj Młodziutkie mamy -przyszłe i obecne - Forum BabyBoom a na poczatku jest właśnie FAQ :tak:
 
Asiowo pisz, pisz na bierząco jak sie czujecie, i co sie u was dzieje... Mnie to baaaardzo ciekawi reszte pewnie też... Aha. Żywa Ci przesłała numer swój czy mam jej pisać jak coś sie będzie działo?

Narazie to na bieżąco sobie tu was podczytuje;-)
Mam nr do Ani i napisze jej jak juz mała się pojawi:-) Tobie też napiszę, żebyś przekazała dziewczynom na forum jak cos:-) ale cos czuje się to juz to... niemozliwe zeby mnie juz tyle godzin bezsensu męczyło... :szok:
 
Asiowo to staraj sie wypoczywać i oszczędzać siłki na tą ważną chwilę :tak:

No... teraz leże, bo ból nie pozwala mi nic zrobić... idę zaraz wziąć znów prysznic, bo to troszke pomaga... :-) i mężuś mi tu czaem te plecki masuje, ale wtedy ulgę czuję:tak: ale jak mi to przejdzie to się załamie:-p
 
kasiaF87 tak jak mowicie dowiem sie co i jak z tymi alimentami zawsze to pare stowek do przodu ale jak bede musiala dac nazwisko tamtego to zrezygnuje ! chce aby zostalo narazie moje chyba ze K sie uprze ze ma byc jego ale to zobaczymy po porodzie !

kobitki z tego forum powiedzcie mi jeszcze jak jest z nadaniem imienia ? moja niunia ma sie nazywac INES :-) i nie wiem czy przyjma to imie bo nie ma go w kalendarzu :crazy: ale w sumie gowno to ich powinno obchodzic, no i jeszcze chcialam zapytac kobitki ktore juz sa mamusiami czy jak przytylam 15kg to ciezko mi to bedzie zgubic ? zawsze wazylam max 52kg i nie mam tendencji do tycia wrecz na sile chcialam przytyc w zeszlym roku i nie szlo :baffled: taka mam przemiane materii no i czy strasznie brzusio wyglada po ciazy :confused: faktycznie jak suszona sliwka ? nie chodzi o to ze ja jakas miss jestem heh :-) tyle ze dobrze wygladalam i mysle ze dziecko nie musi byc powodem zaniedbania ciala chcialabym szybko wrocic do formy zeby mezulek i corcia nie musiala sie za mamcie wstydzic hehe :-D
 
Asiowo jak Ci intuicja tak podpowiada to pewnie to to... Więc z czystym sumieniem bez denerwowania ciebie możemy Ci życzyć powodzenia na sali porodowej... Zobaczysz malutka teraz wyskoczy nawet sie nie obejrzysz kiedy... Tego życze Ci z całego serca razem z moją dzidzią :-)
Koszmarku żeby dostać alimenty to napewno nazwiska ojca dawać nie musisz w tym przypadku mogę cie pocieszyć... Mam prośbe daj linka na te forum o zasiłkach...

Kiedyś któraś z was chyba pisała o robótkach chałupniczych... Gdzie to załatwiałyście bo u nas coś z kaską krucho a ja sie nudze strasznie więc te tygodnie które mi zostały mogłabym poświęcić...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z tego co wiem to nie ma znaczenia czy imię jest w kalendarzu czy nie bo on nie jest spisem imion jakie można nadawać dziecku. Ci w urzędzie chyba mogą sprzeciwić się nadaniu imienia jeśli uważają, że jest obraźliwe lub ośmieszające jak np. Pipka itp.
W tamtym roku (chyba) w Warszawie zarejestrowano chłopca o imieniu Żyraf:confused::szok:
 
Do góry