reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej dziewczyny!

A u mnie bez zmian...:baffled: ciągle tylko te wredne skurczybyki:baffled: Jak mnie będą męczyć w nocy to rano jadę do szpitala, bo nie wytrzymam tego bólu:zawstydzona/y:
Mam nadzieje, ze zaraz się samo rozkręci, bo juz 9 godzinę mnie męczą. Byliśmy na ogródku u ciotki posiedzieć na swiezym powietrzu, pospacerować... Jaki tam upał dzis:szok: ale mam nadzieje, ze to był mój ostatni wypad "na dwór" w dwupaku... .
Co jakis czas zdam relację jesli nie macie nic przeciwko;-) Mam nadzieje, ze to juz TO!:-)
 
reklama
polna też lubię poplotkować ;-) hehe ciekawe kto nie lubi :confused::rofl2:

koszmarku mogę tak się zwracać? Skrótów nie jest dużo a ==> @ jest popularnym skrótem w necie. Hmmm ciekawe skąd się to wzieło?? @ czyta się "małpa" a okres to jest wredna małpa ;-):-D ale rozkmina :-D

Asiowo ja na Twoim miejscu bym pojechała do szpitala, panikara ze mnie straszna i bałabym się, że nie poznałabym że już się zaczęło ;-).

serduszko ja się tam kompletnie nie znam na prawie ale wydaje mi się, że netgirl dobrze mówi. Chyba Eksio musi widnieć w akcie urodzenia jako ojciec, żebyś mogła ściągnąć z niego alimenty. Jeśli Kris będzie widniał to jak możesz starać się o alimenty od faceta, który wedle prawa nie jest ojcem dziecka. Ale to tylko moja przekminka tak na chłopski rozum, a jak jest w rzeczywistości to zapytaj się najlepiej prawnika, żeby lipy nie było bo na forum wszystkiego napewno się nie dowiesz.
 
asiowo a co ile masz skurcze ? i ile trwaja ? to sa skurcze idace od krzyza? czop odpadl badz odpada ? no i jak z Twoimi wodami ? bo w szpitalu duzo nie pomoga jesli skurcze nie sa w miare czeste i rozwarcie niezbyt duze nawet znieczulenie nie zawsze chca dawac najczesciej daja przy koncu porodu bo jak jest male rozwarcie to znieczulenie spowoduje ze zacznie sie macica szybko rozszerzac i mozesz popekac :no:
 
asiowo a co ile masz skurcze ? i ile trwaja ? to sa skurcze idace od krzyza? czop odpadl badz odpada ? no i jak z Twoimi wodami ? bo w szpitalu duzo nie pomoga jesli skurcze nie sa w miare czeste i rozwarcie niezbyt duze nawet znieczulenie nie zawsze chca dawac najczesciej daja przy koncu porodu bo jak jest male rozwarcie to znieczulenie spowoduje ze zacznie sie macica szybko rozszerzac i mozesz popekac :no:
No własnie wiem, dlatego siedze w domu i czekam na regularne skurcze:-) Narazie srednio co 20-30 minut bez zmian od rana. Idą od krzyża, dlatego tak cholernie bolą:baffled: Czop odpada juz od ponad tygodnia, dzis troszke krwi tez posżło... . Myślę, że powoli się zaczyna, ale nie chce panikować... jak juz będą regularne skurcze to pojedziemy do szpitala. A jak nie, to jutro pojade bo ból mnie wykancza, niech mi pomoga wtedy oxy:-p zobaczymy... ja ciągle czekam:-) Oby to było TO!!!!!!!!:-)
 
chwilami zwracaj sie do mnie jak chcesz:-) hehe ja tez wlasnie w sprawach alimentacyjnych nie znam sie duzo tyle ze moja kumpela dostaje alimenty od ojca dziecka a jest po slubie z innym facetem i na dodatek dziecko ma jej nazwisko panienskie a ona ma nazwisko swojego meza terazniejszego ma przyznane ladne alimenty ale on jej nie placi ostatnio komornik mu wszedl do domi i wycenil cenne rzeczy musze sie dokladnie wszystkiego dowiedziec ale to i tak mozna zaczac dopiero po porodzie :/ mam nadzieje ze jakos maciezynskie sobie zalatwie :baffled: bo byloby lzej no ale zobaczymy co sie da wyciagnac
 
asiowo powiem tyle 3maj sie :-) bo obstawiam ze w nocy pojedziesz na porodowke ze skurczami i sporym rozwarciem ;-) ja 3mam za Ciebie kciuki mocniutko niech Ci sie pokaze juz ta mala istotka :happy: a cooo tam chwila meczarni a ile szczescia :blink:
mamuski chcialabym tez wkleic zdjecia :-) pokazac wam siebie przed porodem i w trakcie ale nie umim heheheh nie wiem nawet czy moje foto wyswietla sie przy wiadomosciach ja przez cala ciaze nie bylam na forum ani jednym i taka nie obcykana jestem z lekka hehe :confused:
 
serduszko a to przepraszam za pomyłkę :zawstydzona/y: ale jest tyle nowych osób, że się mylę kto, co, kiedy :baffled: A zdjęcie normalnie rewelka :tak: Młodziutko wyglądasz na zdjęciu, a tatuś bardzo przystojny :-D A Maksia normalnie schrupałabym :-D:rofl2:;-) Przystojaniacha bedzie z niego po tatusiu :happy:
 
reklama
Do góry