reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

mój takich tekstów nie ma :-p i raczej się mnie nie boi ;-):-p
hehe mój tak samo tak nie ma...
agooosia trzymam kciuki żeby było wszystko ok &&&&
liza a moze czopki???
zdórwka dla dzieciaczków :*
kamaa na co nerwa??
umi ja też brałam kiedys furagin na zapalenie dróg moczowych
klaudix to czop Ci odchodzi.. pewnie się juz zaczyna :-)
jak mi się pojawił czop to po kilku dniach rodziłam , a nie miałam tego dużo i tak jak t lekko zabarwione \i nie zawsze musi wyjśc cały ja w 1 ciązy wogóle nie mialam a do szpitala zajechałam z 3 cm rozwarciem:tak:

liza ja znam.. własnie z Vi nie miałam nic takiego jak czop :-p a z Emi troszkę tylko miałam 2 male glutki kilka dni przed porodem
niunia wydzielina to nic złego , chyba że czujesz swędzenie pieczenie i jakiś zapaszek to wtedy możesz mówić ginbowi , ale zwykła biała bezzapachowa to normalne w ciązy

moje małe spią a ja leżę i odpoczywam :-)
jutro dzień dziecka będzie tort , grill.. a jak D będzie miał wolne w pracy to jedziemy do Zoo świętowac :-)
a dzisiaj przyszły mi super czapeczki dla dziewczynek od koleżanki jak cyknę fotkę to wstawię :-)
 
reklama
Liza Miki zbiera siły na jutrzejszy dzien dziecka :-D ;-)
Kamcia wam zostało 122dni do rocznicy a nam 121 :-)
 
Ostatnia edycja:
Moda waśnie wiem:-D Chyba go też do czwartku przetrzymam jak coś, co dwa święta będzie obchodził:-D:-D

Liza kiedyś jak się opiekowałam małym bomblem to przespała mi ponad 4h (dokładnie jakoś 4h20min) wszyscy byliśmy w szoku... Zdarzają się dłuższe dźemki nie ma co my też czasami potrzebujemy więcej snu...:-D:-D

ViKamcia Też mi się tak wydaje, choć jedna rzecz nie daje mi spokoju... Mi czop odszedł już jakieś dwa tyg temu... Już tutaj dziewczyny mi napisały, że to może byc dalsza jego część... Ale czy odchodzenie przez cały dzień to jest normalne??
 
Ostatnia edycja:
Kamcia no ja biore bo akurat mam w domu, małemu podbieram bo on to co dziennie musi wsuwać. Gdyby nie to to pewnie nia miałabym sie czym ratowac:-p
Elizka moze dla tego ze chory jest to potrzebuje wiecej snu
niunia skonsultuj z lekarzem, ale jesli nic cie nie swedzi ani nie piecze to mysle ze jest ok. Ja jak pamietam zawsze miałam biała wydzielinę, ale gdzies pod koniec 7 miesiąca zaczęła byc żółtawa i co gorsza czułam dyskomfort jak sie potem okazało złapałam jakąs infekcje
klaudix mnie czop odszedł w 37 tygodniu i był rózowawy, a urodziła w 43 tyg wiec mam nadzieje ze ty chociaz juz lada dzien urodzisz:-);-p
 
Klaudix Mój K... powiedział ze fajnie by było gdyby Rafik urodził się w dzien dziecka :-D to wtedy tylko jeden prezent :-)
 
klaudix czy twój maluch ma mieć na imię Filip ?????????

Jak tak to super ale z doświadczenia wiem że cicha woda brzegi rwie :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
No nareszcie znalazlam WATEK GLOWNY :-D Nowa tu jestem, wiec jeszcze troche zagubiona;-)
Witam Was serdecznie! Jestem Lexi, wlasnie idzie nam 9tydzien. Jestem przeszczesliwa, bo o ta dzidzie staralismy sie przeszlo 1,5 roku!
Juz zaczynalismy watpic w to, ze doczekamy sie drugiego maluszka, odpuscilismy totalnie i BUM niespodzianka :-)
Mamy juz synka Lukaszka 3,5 lat... Teraz postaram sie cofnac wstecz, zeby Was lepiej poznac, choc nie sadze, ze uda mi sie przeczytac wszystko od poczatku:-D
 
Do góry