reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mleko, papki i kanapki, czyli nowe pokarmy w diecie maluszkow :-)

reklama
czy Wy nadal gotujecie mięso osobno, żeby jedzenie było bez mięsnego wywaru?
Uciążliwe to nieco i zastanawiam się, czy można już sobie odpuścić te ceregiele i normalnie razem wszystko gotować
 
AWERSJA - my tez trzymaliśmy sie tej zasady ze do roku gotuje się mięsko osobno , ale jak mala złapała wirusa żołądkowego i nie mogła pic mleka to pani doktor kazała nam zrobić cieki rosołek z kasza manna i spróbować i poszło:tak: mała to jadła i nic się jej nie działo a miała wtedy 8 miesięcy :-) Wiec pani doktor powiedziała ze może tak zostać nie zawsze je zupę na wywarze mięsnym ale zdarza się jej.
Czasem ide na łatwizne i je zupe na oliwie :tak:
 
Awersja ja to tak róznie:zawstydzona/y: jak młodej gotuje osobno zupke to wtedy osobno miesko ,ale młoda niektore zupy je z wspolnego gara np krupnik ktory bardzo lubi i to juz na wywarze z mieska ale sensacji brzuszkowych nie było wiec raz na jakis czas mysle ze jej nie zaszkodzi:cool2:
 
No właśnie o to chodzi, że chciałabym móc ugotować jeden gar jedzenia i dla mnie i dla Młodej
Ale skoro mówicie, że do roku trzeba czekać....
Spróbuję chyba jak fasolka okazjonalnie jej dać coś z mojego gara gotowanego z mięsem.
Dobrze że chociaż śniadanie możemy to samo jeść, to choć z tym jest łatwiej
 
reklama
Do góry