reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki, czyli nowe pokarmy w diecie maluszkow :-)

martusia nie jestem przekonana czy to mleko 2r dobrze jest podawac jako mleko wiodące, myślę, ze jednak takie z r to jednak lepiej jako dodatkowe, a tak to normalne, my kupujemy gerber bo to najtańsze mleko z kulturami bakterii
 
Ostatnia edycja:
reklama
martusia nie jestem przekonana czy to mleko 2r dobrze jest podawac jako mleko wiodące, myślę, ze jednak takie z r to jednak lepiej jako dodatkowe, a tak to normalne, my kupujemy gerber bo to najtańsze mleko z kulturami bakterii

ale to jest mleko od 6 msca? no jeszcze jest zwykle bebiko. nie bede kupowac oddzielnych mlek. i tak mam problem bo pewnie maluch moj bedzie nadal ulewal.
 
martusia tak gerber tez robi mleko po 6m-cu, a jeśli chodzi o to r to jeślibyś chciała koniecznie to bym proponowała kupić zwykle bebiko i to r do podawania np na noc przez cały dzień raczej bym go nie podawała i nie spotkałam się z tym, żeby któreś z moich podopiecznych jadło tylko mleko r

to jest mleko następne z tej serii co ja używam
Mleko następne

najtańsze maja je w Lidl po12zlz groszami
 
no bebilon ar 2 nie ma chyba bo my ulewamy sobie czasem...

jest enfamil ar 2 ale ja nie dam dzieciowi tego g***a. juz raz po nim wymiotowal dalej niz widzial.
 
Ostatnia edycja:
aaa mój młody jadł mleko o 3.30 i potem nie chciał od m tylko zjadł dopiero teraz jak z nim poszłam do drugiego pokoju wtuliłam w cyc i zaczęłam śpiewać dzięki Bogu ze ja do pracy nie idę bo by mi Maluch z głodu padł
 
reklama
Wczoraj jak wyszłam zostawiłam meza i Krzysia z butlą mleka Bebilon Ha z przepisowa ilością miarek jak na nasz 4 miesiąc i dziwna sprawa ... wcześniej Krzyś jadł i jadł dosyć chętnie to mleczko teraz w ogóle mąż nie dał rady go nim nakarmić cały czas sie krzywił i wypluwał :baffled::confused: i jak sama spróbowałam to mleko to stwierdziłam że ono w smaku jest jakieś niedobre :shocked2: możliwe żeby mi sie mleko zepsuło :shocked2::confused: patrzyłam na datę ważności i jest wszytko ok, trzymamy w suchym i chłodnym miejscu ... Chyba że dawać po prostu mniej miarek wtedy wydawało sie być smaczniejsze


dziewczyny, jakie mleka nastepne bedziecie dawac? ja mysle o bebiko 2r z kleikiem.

no i dalam dzis malemu na czubku lyzeczki starte jablko i o boze jak sie krzywil jak plul a potem odruch wymiotny. masakra. ale czekam na 4 msc i jedziemy dalej :)

Pogadaj z lekarzem o następnym mleku ...bo to o czym piszesz jak pisze Tygrysek może być stosowane jako dodatek np taki obiadek (bo kleik jest zapychający). Nie chcę skłamać ale moja siostra cioteczna jak miała problem z ulewaniem to do mleka dosypywała jakiś "proszek lek" który dostała z recepty od lekarza ale nie wiem co to dokładnie było
Co do jabłka - dawałaś gotowane? Jeśli nie to bezpieczniej jest podać gotowane i wtedy nie ma tak ostrego smaku i może smakowanie przez Oliwierka będzie pyszniejsze :) Gruszka sama w sobie ma delikatniejszy smak.
 
Ostatnia edycja:
Do góry