reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka w ciąży ? Pomocy

Mamulkakubusia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Październik 2017
Postów
181
Witajcie.
Czy któraś z was spotkała się już z tzw miesiączka w ciąży ? Możecie mi powiedzieć co to wgl jest..
robiłam test parę tygodni temu i widziałam kreskę taka bardzo jasna ale dostałam okres wczoraj powtórzyłam test i kreska ciemniejsza była a jestem parę dni po okresie co to może być
 
reklama
reklama
Idź do lekarza. Mogła to być miesiączka, mogło to być poronienie. Jeśli test wychodził kilka tyg temu dodatni, to tym bardziej powinno już być widać nawet zarodek z serduszkiem.
 
Nie ma czegoś takiego jak miesiączka w ciąży. Fizjologicznie nie jest to możliwe. Natomiast mogą owszem występować różne krwawienia/plamienia związane już z ciążą (niedobory hormonów, krwiaki ect). Nie wiem czy lekarz już coś na usg zobaczy, pewnie niewiele, ale może konieczne są leki więc radzę się jednak wybrać.
Owszem sa przypadki ze kobiety maja przez 3miesiace miesiączke moja koleżanka miała...
 
reklama
Do góry