reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miejsca na zloty i nie tylko.... ;)

mam dobre wieści, słonko wysoko :-)
viki mam nadzieję, że w grotnikach również
postaramy się wyjechać jak najwcześniej chociaż paszczak dopiero wstał :-D

szerokiej i bezpiecznej drogi dziewczyny!
do zobaczenia wkrótce! :*

paula myślałam, że z dziewczynek chociaż jula będzie :-( kurde, szkoda no... ale co się odwlecze :-p

kinia dogada się z chłopakami bo to trochę taka chłopczyca jest ;-)
 
reklama
Katka hej hej

u nas tez slonce narazie, kuba spi ale dopiero ok 11 mozemy wyjechac takze spoko.

kurde spakowalam kalosze kubie i nie wiem czy potrzebne, hmmm sama nie wiem czy brac

Wiekszosc spakowalam, tylko jak kuba wstanie to jego poduszka koldre wezme. A i zabawki jeszcze i smakolyki do chrupania i serki ale to juz przed wyjscie.
 
hej

to ja sie melduje pierwsza juz z domu.

bylo superowo, dzieciaczki juz takie fajne to pieknie sie razem bawily, zamienialy zabawkami, dogadywaly.
Mamusie i tatusiowe oczywscie tez ;-):tak::-).

miejsce fajne, duuuzo lepsze niz Piaseczno. Takze musmy sie tam koniecznie znowu umowic, oby tylko nie za 2 lata :-D

dzieki dziewczynki i chlopaki za fajny weekend, warto bylo jechac te 200 km :-).

mimo ze forum troche zamarło ostatnio to na spotkanku tematow do rozmow nie brakowalo, moze forum nam odzyje bo takim milym spotkaniu :-)

ale jestem padnieta, musze troche rozpakowac rzeczy a potem poodpoczywam bo jutro do pracy.

Fotki beda jak sie pozgrywaja.

jeszcze raz dzieki !!!!!!!
 
i ja się melduję :-)

nie wiem czy jest jakieś odpowiednie słowo, które opisałoby atmosferę na zlocie?
było genialnie, superowo, extra i dopiszcie sobie co tam chcecie byle pozytywnego :-p

dzięki dziewczyny!
strasznie się cieszę, że mogliśmy się poznać w realu i na pewno nie było to ostatnie spotkanie! :-)

a zdjęcia będą będą...
 
reklama
no i ja się witam z domku:-)

było super!!!!!!!!!!!!dzieciaki świetnie się bawiły, zarówno w budynku jak i na dworze a i my chyba tez dobrze się bawiliśmy hehe
tez uważam , że miejsce fajne hehe i nie dlatego ze mam najbliżej, ale na serio w porównaniu z Piasecznem to duzo lepiej.

no i ja tez dziekuje jeszcze raz wszystkim za super spotkanie:-)było bardzo fajnie!
 
Do góry