reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu sierpniowych dzieci !!

no Majka oprócz tych dużych niekapów 3-5, wypija zupkę no i nam czasami coś podpija
a powiedzcie mi jak u was z mlekiem, bo u majki cieniutko
rano zje 90ml z płatkami i wieczorem jakieś 120ml na gęsto z kaszką, dziś na przykład wieczorem wogóle nie zjadła, daję jej jogurt, ale nie wiem czy to nie za mało, ile wasze dzieci mleczka piją dziennie ???
 
reklama
kurcze ja nie wiem czy rezygnować z np. kanapek na rzecz mleka ?? nie wystarczy około 150-2250ml dziennie i jogurt ??
 
no to Majka pól litra nie wypija, nie ma szans, no ale ja i mąż wogóle nie jemy nabiału i nie pijemy mleka ani jogurtów, po prostu nie lubimy, tyle co serki takie do kanapek :-) może mała ma po nas, zapytam jeszcze lekarza, jak to z tym mlekiem
 
jak przemycasz w serku czy jogurtach jest dobrze...wystarczy jej tyle, wiadomo, ze każde dziecko jest inne, nie masz czym się przejmować!!!!

Ja też mleka nie lubię ale z Łuki musimy uważać...już jedną flachę udało mi się wyeliminować i jeszcze jedna mi została...:-(
 
ja juz pisalam ze Hania melka jako takego juz od dawna nie chce, ja bakusie, danonki, kaszke na mleku 150ml i kinder mleczna kanapke i wszystko na ten temat
 
Ha to i u nas mleko w niełasce.
Koło 12 co drugi dzień na przemian,serek jakiś/kaszka na gesto na kozim
I wieczorem przed snem 150 mleka+kaszka łyżeczką.
Butli już od jakiegoś miesiąca nie używamy:tak:
Dla mnie takie niejedzenie meka przez takiego szkraba to troche dziwne ,bo Julia do 3 lat rano i wieczorem jadła mleko całe 240ml.
 
reklama
Julka ostatnio przez zęby pije mniej mleka ale zazwyczaj pije rano i wieczorem około 210 ml. Czasami pół mlecznej kanapki i czasami jakiś jogurt albo deserek mleczny.A pić lubi dużo , pije wszystko , a najbardziej lubi smakować co ja piję , piła już zieloną herbatę i powiedziała : mama nieeee eee , i się skrzywiła, i powąchała czerwone wino i też ją otrząsło.:tak:
Uwielbia słonecznik, nerkowce,orzechy włoskie, laskowe, rodzynki.
 
Do góry