reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mauśki z Bródna i okolic :)

Witam sobotnio wszystkie mamy :) Dzień dziś mamy sza Zdj.116.jpgrobury ale ne jest zimno więc może by tak na spacer ? :)
 
reklama
witam wszystkie mamy z bródna. chyba jestem najmłodszą stażem mamą w tym towarzystwie... moja Zośka za parę dni kończy 4 miesiące. Ale tez bym się chętnie spotkała na spacerze bo już mam dość samotnego błądzenia z wózkiem po parku bródnowskim.
Więc może w poniedziałek koło 12 byśmy się w tym parku w większym gronie spotkały? o ile pogoda znośna będzie. A jak nie to spróbujemy we wtorek, a jak nie to w środe... :) jakbyście miały ochotę to dajcie znac
pozdrawiam Aśka
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja najmłodszą bródnowską mamusie:-) Ja chyba jestem najstarsza, bo mój pierwszy syn ma 14 lat i mam problem z drugim synkiem konkretnie z nocnikowaniem. Zapomniałam już jak postępowałam z pierwszym dlatego proszę podpowiedzcie mi mamy półtoraroczniaków jak odzwyczjacie swoje pociechy od pieluch? U mnie jest obsikane wszystko dookoła :szok: a nocnik wciąż pusty:angry:
 
Witam!
Mi również doskwiera samotność. Mieszkam na Łojewskiej od 2 lat, dopóki pracowałam było ok. Teraz jestem mamą 6 miesięcznej Dominiki i jest ciężko. Nie mam tu znajomych, nie mam z kim pogadać, wyjść na spacer. Zapisałam się na siłownie z myślą że może tam kogoś poznam, no ale nie należę do zbyt śmiałych osób więc i tam jak na razie nikogo nie poznałam. Gdyby któraś z mam miała ochotę na wspólny spacer (wychodzę koło 12,13) lub może wyjście na siłownie, z kimś zawsze jest raźniej to dajcie znać. Mój mail: aneta_wojtowicz@interia.pl
 
hej, ja tez chodze zwykle o tej porze, choc teraz bywa roznie. oczywiscie bywamy w Parku Brodnowskim. łatwo nas poznac, mamy wózek Mikado taki w duże niebiesko-granatowo-białe kwiaty. ja chodze w czarnej krotkiej kurtce. jak bys nas spotkala, smiało zaczepiaj :-)

mam prosbe do wszystkich mam z Bródna, zgalosujcie na Naszą Córeczkę w konkursie foto: Sara Białczyk - Konkurs fotograficzny dla rodziców na happytv.pl - klikamy Głosuj! co 5 godzin :))

dzieki i pozdrawiam z Poborzańskiej :-)
 
hej! mialam problem z internetem i nie zagladalam tutaj, ale widze ze troszke sie rozpisalyscie. Ja niestety nie bywam czesto w parku brodnowskim bo mieszkam blizej ronda żaba. do brodnowskiego zagladalam jak byla ladniejsza pogoda, a teraz zanim bym tam doszla to bym zamarzla chyba :)
 
reklama
Też bywam na spacerach w parku, heh martuska możliwe że nie raz się tam minełyśmy :) na Twoją córcię już zagłosowałam :) ja jestem z ogińskiego :)
 
Do góry