reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mauśki z Bródna i okolic :)

Witam wszyskie Mamuśki:)
równiez jestem mamuśką z Bródna, a konkretnie z ul. Kondratowicza. Przeprowadziliśmy się tu 3 miesiace temu z 16 miesięczną córeczką - Ninką. Bardzo chętnie dołączymy do wszelkiego rodzaju aktywności mam i pociech, ponieważ nasza pogodna natura nieustannie pcha nas do ludzi.
Cieszę sie ogromnie że Was znalazłam:)
 
reklama
Witam Mamusie :) , a w szczególności naszą nową lokatorkę - Jodyneczkę :)
Co u mnie ... Nóżka zagoiła się , kule rzucone w kąt i znowu codziennie rano grzecznie tuptusiam do pracy. W trakcie rekonwalescencji przeszłam dodatkowo koszmarną grypę, po której dopiero teraz doszłam do siebie. Moje dzieciaki , wraz z babcią, od 2 tygodni nad morzem i wrócą dopiero w nadchodzący weekend... Smerfiaki moje .... Skrobnijcie Mamusie , co u Was ?
 
To i ja sie dolaczam :) Mam na imie Ewa mam 2,5 letnia córeczke i 3 msc synka.Sandre i Patryka wychowuje samotnie (tatus sie nie sprawdzi) mimo ze mieszkam tu od urodzenia (mieszkam przy ulicy Krasnobrodzkiej)to czuje sie samotna i smutno tak spacerowac samej z dziecmi.po urodzeniu znajomi bez dzieci odsuneli sie wiec zostalam tak naprawde sama jeszcze jak z tym kretynem sie rozstalam.z wielka checia dołącze na spacerach pogadam spotkam sie tez chodzi mi oto ze moze sandra by miala towarzystwo dzieci w roznym wieku :) :-):rofl2:
 
Witam wszystkie mamy :) Tez jestem z Bródna, mieszkam na Krasnobrodzkiej. Przeprowadzilam sie tu pół roku temu, niby niedaleko ( mieszkam na Bródnie od urodzenia) ale znajomi wykruszają się... zwłaszcza, że nie maja dzieci. Tak ogólnie o sobie to próbuje skończyć studia (już 3 lata piszę prace mgr haha) i pewnie nie raz przerzucałam wasze zakupy na kasie w caerfourze :) bo dorabiam sobie tam gdy mąż ma wolne w pracy. Mam 1.5 letniego synka Mateusza i fajnie byłoby znaleźć kogos, z kim można byłoby pogadac na spacerkach ;)
 
Hej dziewczyny:-) ja tez jestem z Bródna. Mieszkam przy parku.
Pozdrawiam serdecznie.:-D

--- Bombelku, a gdzie dokładnie mieszkasz ? Ja jestem z Wyszogrodzkiej .....
 
reklama
Witajcie dziewczynki:-)

Jeśli można to i ja się dołacze, wprawdzie z Bródna nie jestem ale widze, że i okolice mogą się przyłączyć:-)
Mieszkam na Białołęce niedaleko kobiałki a moja 3,5 letnia córcia chodzi do przedszkola na Suwalską wiec często bywam w okolicy jak mała jest zdrowa i przebywa w przedszkolu. aktualnie czekamy na drugą córcie:-)
Mieszkamy tu od prawie 1,5roku i też niestety nie mam znajomych bo mieszkańcy osiedla już są dawno zakumplowani i nie bardzo ich ciągnęło do poznania wiec sie nie proszę.

Pozdrawiam wszystkie mamusie:-)
 
Do góry