reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dobre pytanie Martenika :) Nick jest żartobliwy w moim mniemaniu ;) Od dziecka mam nerwicę lękową, teraz juz opanowaną, ale bywało tragicznie i zarazem komicznie, stąd taki nick :)
 
A mam do was dziewczyny prośbę ogromną. Jedna z BB Mamuś przeżywa straszliwy dramat i potrzebuje pomocy - finansowej, wiec jak możecie dołożyć złotówkę nawet to to zróbcie.
Tutaj link Link do: Uciec od przeszczepu | zrzutka.pl . Julka jest nastolatką z najcięższą formą mukowiscydozy, ile będzie jeszcze żyła nie wiadomo:( Natomiast mama robi co może , żeby zadbać o jej komfort i trudno się dziwić. Ma jeszcze starszą córkę- 18-letnią i najmłodszą Oleńkę urodzoną w styczniu tego roku. Teraz się okazało, że Ola nie ma jednej nerki, więc tak naprawdę ta dziewczyna spędza czas głownie w szpitalach. Bardzo jej współczuję, bo to koszmar.
 
A mam do was dziewczyny prośbę ogromną. Jedna z BB Mamuś przeżywa straszliwy dramat i potrzebuje pomocy - finansowej, wiec jak możecie dołożyć złotówkę nawet to to zróbcie.
Tutaj link Link do: Uciec od przeszczepu | zrzutka.pl . Julka jest nastolatką z najcięższą formą mukowiscydozy, ile będzie jeszcze żyła nie wiadomo:( Natomiast mama robi co może , żeby zadbać o jej komfort i trudno się dziwić. Ma jeszcze starszą córkę- 18-letnią i najmłodszą Oleńkę urodzoną w styczniu tego roku. Teraz się okazało, że Ola nie ma jednej nerki, więc tak naprawdę ta dziewczyna spędza czas głownie w szpitalach. Bardzo jej współczuję, bo to koszmar.
Masakra [emoji29]
 
Mam duzo rzeczy dla malucha.
Ubranka na 0-3 miesiące. Dla dziewczynki i dla chłopca. W tym kombinezon wiosenny/jesienny i zimowy, spiworki letnie , jesienne iizimowe ubranka :) Laktato, wkładkę do gondoli,przewijak, itp:)
Proszę na priv jeśli była by któraś zainteresowana.
 
Dziewczyny witam sie, jestem czerwcową mamą 2018.
Przepraszam, że tak z buta do Was wskakuje [emoji849] i spamuje... ale mam nieużywany monitor oddechu baby sense 7...
Mój mąż przerażony po tym jak poczytał o sids, zakupił...
Nie zamontował, i tak leży w szafie nieużywany,...
Kosztował dużo i chce go sprzedać, dogadamy się z ceną.
Na gwarancji, kupiony w kwietniu tego roku.
Wybaczcie, że wyjeżdżam Wam na forum ale ogłaszam sie gdzie tylko sie da bo nie mam z tym monitorem co zrobić .. Moze któraś by chciała a nie ma kasy na nowy? A używany wiadomo, taki sprzęt strach kupować.
Bardzo sie polecam, gdyby coś- priv.
Już nie nagabuje, życzę Wam kobitki udanych porodów [emoji173]
Pozdrawiam cieplutko!:)
Screenshot_20181029-141451_Facebook.jpg
Screenshot_20181029-141456_Facebook.jpg
Screenshot_20181029-141500_Facebook.jpg
Screenshot_20181029-141503_Facebook.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181029-141451_Facebook.jpg
    Screenshot_20181029-141451_Facebook.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 1 870
  • Screenshot_20181029-141456_Facebook.jpg
    Screenshot_20181029-141456_Facebook.jpg
    44,6 KB · Wyświetleń: 1 866
  • Screenshot_20181029-141500_Facebook.jpg
    Screenshot_20181029-141500_Facebook.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 1 884
  • Screenshot_20181029-141503_Facebook.jpg
    Screenshot_20181029-141503_Facebook.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 1 879
Cześć! Czy są tutaj jakieś przyszłe mamy z Krakowa?
Aktywność fizyczna w okresie ciąży jest niezwykle ważna w kontekście zachowania prawidłowej postawy i masy ciała. Warto przygotować także swój organizm do porodu, oraz dzięki aktywności jeszcze w ciąży przyspieszyć powrót do formy po porodzie.
Zachęcam do każdej formy ruchu, jednak zajęcia grupowe prowadzone przez wykwalifikowane osoby będą najbezpieczniejsze :)
Szkoła Rodzenia Picolino w Krakowie oferuje wiele zajęć właśnie dla Was
Zapraszamy!
 

Załączniki

  • upload_2018-10-30_13-52-15.png
    upload_2018-10-30_13-52-15.png
    340,4 KB · Wyświetleń: 203
reklama
Do góry