reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Milena duzo strachu sie na pewno najadlas. Dobrze, ze juz wszystko ok. Odpoczywaj i dbaj o siebie! :)

Ooo tez musze sie dopisac do tabelki w wolnym czasie.

Ja odebralam posiew moczu i wynik enterococcus spp. 10^3, gin mowi ze ok i juz nic nie dajemy. Ten wynik swiezo po kuracji antybiotykowej. Hmm dziwi mnie troche, ze nic wiecej nie dostalam. Mialyscie taka sytuacje? :)
 
reklama
Forum da się szybko ogarnąć. Choć trzeba być na bieżąco bo ostatnio po całym dniu nieobecności miałam z 30 stron do nadrobienia :)
Fajnie pierwsza ciąża, same pierwsze razy przed Toba :) nie martw się ja pomimo tego że to moja 3 ciąża, też uczę się nowych rzeczy i szczerze to dowiedziałam się tu wielu ciekawych i przydatnych rzeczy o których nie miałam pojęcia!


No wlasnie weszlam na forum i jestem w szoku ile sie tu dzieje! ;)
Musze zapisywac chyba, na na jakiej stronie skonczylam czytac, bo inaczej sie w tym zagubie.

Fajnie, ze jest miejsce, gdzie mozna ''spotkac'' kobietki w tej samej sytuacji :D
 
Forum da się szybko ogarnąć. Choć trzeba być na bieżąco bo ostatnio po całym dniu nieobecności miałam z 30 stron do nadrobienia :)
Fajnie pierwsza ciąża, same pierwsze razy przed Toba :) nie martw się ja pomimo tego że to moja 3 ciąża, też uczę się nowych rzeczy i szczerze to dowiedziałam się tu wielu ciekawych i przydatnych rzeczy o których nie miałam pojęcia!


No wlasnie weszlam na forum i jestem w szoku ile sie tu dzieje! ;)
Musze zapisywac chyba, na na jakiej stronie skonczylam czytac, bo inaczej sie w tym zagubie.

Fajnie, ze jest miejsce, gdzie mozna ''spotkac'' kobietki w tej samej sytuacji :D
 
Cześć dziewczyny. Booooże co ja dzisiaj przeżyłam, nie życzę nikomu.
O godzinie 9 zalało mnie żywą, krwisto czerwoną krwią, po paru sekundach wypadł ze mnie ok 6cm skrzep. Wiedziałam że to już koniec, że dzidzi nie ma ale mój mąż mówił że to tylko skrzep nic więcej. Szybko do szpitala i przyjęcie na oddział, oczywiście tona papierków do wypełnienia i w końcu badanie. Najpierw dowcipne, krew się leje lekarz nic nie mówi Booooże oszaleję, potem usg...
i jest Dzidzi Żyje, kopie i wierci się, jest też krwiak który krwawi i to co mi wypadło to też był krwiak. Muszę zostać na oddziale bo ciąża zagrożona. A miałam dzisiaj jechać do Szczecina na badania prenatalne:(
Trzymaj się kochana ! Trzeba być dobrej myśli:)
 
Chciałam dziś posprzątać w mieszkaniu ale jak zrobiłam zakupy i wróciłam to już tylko miałam siłę na przebranie pościeli :p no i dziś obiad na szybko bo makaron z musem jezynowo-borowkowym :D straszny że mnie leniwiec ostatnio :baffled:
 
Chciałam dziś posprzątać w mieszkaniu ale jak zrobiłam zakupy i wróciłam to już tylko miałam siłę na przebranie pościeli [emoji14] no i dziś obiad na szybko bo makaron z musem jezynowo-borowkowym :D straszny że mnie leniwiec ostatnio :baffled:
Haha wez mi nie mow ja dzis makaron z torebka mrozonek z hortexa z sosem smietankowym i filetem,a synowi frytki najlepsze jest,ze poszłam pranie powiesic i prawie frytki i na te warzywka z filetem spalily by sie [emoji23]
 
reklama
Do góry