reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Hej,

Witam wszystkie nowe mamy. Ja juz jestem bardzo zmeczona mimo ze to nawet nie 5 tydzien. Strasznie szybko zaczely sie objawy co nie cieszy bo mam 2 letniego super aktywnego brzdaca w domu. Jak ja przetrwam 9 miesiecy? Bet nie robie, staram sie nie powtarzac testow ciazowych i nie porownywac kresek, w poprzedniej ciazy tez sie strasznie zestresowalam bo nie ciemnialy. Umowilam sie na pierwsza wizyte 16 lipca, ale nie wiem czy wytrzymam tak dlugo...
 
reklama
Mamy duzych dzieci - kiedy planujecie powiedziec o ciazy swoim starszym pociechom?
Ja nie wytrzymalam i juz powiedzialam swojej corce, z zaznaczeniem ze jest za wczesnie zeby wiedziec na pewno ze bedzie dzidzius. Nie jest zachwycona.
 
Mamy duzych dzieci - kiedy planujecie powiedziec o ciazy swoim starszym pociechom?
Ja nie wytrzymalam i juz powiedzialam swojej corce, z zaznaczeniem ze jest za wczesnie zeby wiedziec na pewno ze bedzie dzidzius. Nie jest zachwycona.
Moja ma 15mcy wiec jeszcze nie zatrybi o co chodzi..
Hej,

Witam wszystkie nowe mamy. Ja juz jestem bardzo zmeczona mimo ze to nawet nie 5 tydzien. Strasznie szybko zaczely sie objawy co nie cieszy bo mam 2 letniego super aktywnego brzdaca w domu. Jak ja przetrwam 9 miesiecy? Bet nie robie, staram sie nie powtarzac testow ciazowych i nie porownywac kresek, w poprzedniej ciazy tez sie strasznie zestresowalam bo nie ciemnialy. Umowilam sie na pierwsza wizyte 16 lipca, ale nie wiem czy wytrzymam tak dlugo...
Ja tez ledwo zyje a corka wcale nie pomaga :d
 
ja dzieciom narazie nie chce mówić choć wiem że się ucieszą bo po ostatniej stracie są nastwieni i chcą rodzeństwo. Często ich pytam czy chcą jeszcze dzidziusia i mówią że tak :) ostatnio im szybko powiedzieliśmy ale długo się niestety nie cieszyliśmy więc teraz wolę poczekać.
 
ja dzieciom narazie nie chce mówić choć wiem że się ucieszą bo po ostatniej stracie są nastwieni i chcą rodzeństwo. Często ich pytam czy chcą jeszcze dzidziusia i mówią że tak :) ostatnio im szybko powiedzieliśmy ale długo się niestety nie cieszyliśmy więc teraz wolę poczekać.
No wydaje mi sie ze lepiej poczekac do 2 trymestru jak juz jest duzo bezpieczniej zeby dzieciaki nie były rozczarowane
 
Hej,

Witam wszystkie nowe mamy. Ja juz jestem bardzo zmeczona mimo ze to nawet nie 5 tydzien. Strasznie szybko zaczely sie objawy co nie cieszy bo mam 2 letniego super aktywnego brzdaca w domu. Jak ja przetrwam 9 miesiecy? Bet nie robie, staram sie nie powtarzac testow ciazowych i nie porownywac kresek, w poprzedniej ciazy tez sie strasznie zestresowalam bo nie ciemnialy. Umowilam sie na pierwsza wizyte 16 lipca, ale nie wiem czy wytrzymam tak dlugo...

Dasz radę ;-) ;) Ja daję radę ze swoją trójcą, która jeszcze nie wie o nowym rodzeństwie.
 
Ja po wizycie, jakiś tam maly kropek sie rysuje, ale to nic pewnego, może to pęcherzyk, ciąża bardzo młoda, lekarka sama zauważyła cos na tym jajniku, który mnie kuje i długo go oglądała, mówiła ze chyba jest ok, ale pewna nie byla, przy pierwszych plamieniach i bolach mam jechac na IP, ogólnie zwiększyła mi dupka do 3, wszystko okaże się za 2 tygodnie - czeka mnie dalsze zamartwianie sie... @aga6 mam nadzieje, ze Twoja wizyta więcej wyjaśni ;)
Trzymam kciuki mocno! Szybko zlecą te 2 tygodnie i bedzie dobrze zobaczysz :)
 
@nata$za88 tak szybko zleca 2 tygodnie. Choć wiem, że może się służyć kiedy jest taka niepewność. Pozytywne myślenie jest bardzo ważne [emoji4]

@MrsM ja też mam wizytę 16 lipca więc będziemy czekały razem [emoji6]

@Halszka_00 w jakim wieku masz dzieci?
 
reklama
Ja po wizycie, jakiś tam maly kropek sie rysuje, ale to nic pewnego, może to pęcherzyk, ciąża bardzo młoda, lekarka sama zauważyła cos na tym jajniku, który mnie kuje i długo go oglądała, mówiła ze chyba jest ok, ale pewna nie byla, przy pierwszych plamieniach i bolach mam jechac na IP, ogólnie zwiększyła mi dupka do 3, wszystko okaże się za 2 tygodnie - czeka mnie dalsze zamartwianie sie... @aga6 mam nadzieje, ze Twoja wizyta więcej wyjaśni ;)
Poczekamy razem z Tobą i na następnej wizycie zobaczysz swoją malutką pociechę [emoji3]
 
Do góry