reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nudzi mi sie i zasypie was pytaniami [emoji5] czy macie w planach w przyszłym roku wybrać sie na wakacje z 3/4 miesięcznym bobaskiem?
Ja nieraz zastanawialam sie nad przyszlymi wakacjami i jesli wszystko bedzie dobrze i będą fundusze to moze nad polskie moze na kilka dni sie wybierzemy.
Też masz astmę? Ja też i od kad jestem w ciąży strasznie się męczę. A co bierzesz oprócz ventolinu doraźnie? Ja do tego jeszcze mega alergia. Szprycuje się tymi lekami codziennie, położna mówię że one są bezpieczne i że nic się nie stanie ale ja i tak jakoś nie czuje się z tym komfortowo ... przed ciążą nie miałam ataku astmy przez kilka lat , od kad zaszlam w ciążę to czasem nawet dwa razy dziennie.
Biore Budesonide Easyhaler i doraźnie Ventolin w razie kataru moge Buderhin i nic wiecej. Dzis mi lekarka powiedziala zebym nie brala amertilu bo widziala ze mam w zaleceniach od alergologa. Mnie narazie tylko meczy w czasie infekcji a predzej miałam spokoj
 
Ja nieraz zastanawialam sie nad przyszlymi wakacjami i jesli wszystko bedzie dobrze i będą fundusze to moze nad polskie moze na kilka dni sie wybierzemy.Biore Budesonide Easyhaler i doraźnie Ventolin w razie kataru moge Buderhin i nic wiecej. Dzis mi lekarka powiedziala zebym nie brala amertilu bo widziala ze mam w zaleceniach od alergologa. Mnie narazie tylko meczy w czasie infekcji a predzej miałam spokoj
To tak jak my chciałbym bardzo
 
Ja nieraz zastanawialam sie nad przyszlymi wakacjami i jesli wszystko bedzie dobrze i będą fundusze to moze nad polskie moze na kilka dni sie wybierzemy.Biore Budesonide Easyhaler i doraźnie Ventolin w razie kataru moge Buderhin i nic wiecej. Dzis mi lekarka powiedziala zebym nie brala amertilu bo widziala ze mam w zaleceniach od alergologa. Mnie narazie tylko meczy w czasie infekcji a predzej miałam spokoj
Ja biorę na alergię cetirizine ( wcześniej brałam co innego ale lekarz mi zamienił na lek bezpieczny w ciąży) A na astmę flexotide w dysku no i ventolin. Staram się nie brać leków codziennie Ale czasem się nie da. Mam nadzieję że jak lato się skończy to będzie trochę lepiej.
 
Nudzi mi sie i zasypie was pytaniami
emoji5.png
czy macie w planach w przyszłym roku wybrać sie na wakacje z 3/4 miesięcznym bobaskiem?
Mąż planuje. Ja nie! Przeraża mnie wizja jazdy przez 4 godziny ( nad morze) z 3 dzieci w tym niemowlak :/ Z resztą w przyszłym roku syn ma komunie ko wydamy kupę kasy, może mąż pojedzie gdzieś sam z synem, planowałam nawet wykupić im jakaś fajna wycieczkę objazdowa ale jeszcze się zastanawiam :)
 
Mąż planuje. Ja nie! Przeraża mnie wizja jazdy przez 4 godziny ( nad morze) z 3 dzieci w tym niemowlak :/ Z resztą w przyszłym roku syn ma komunie ko wydamy kupę kasy, może mąż pojedzie gdzieś sam z synem, planowałam nawet wykupić im jakaś fajna wycieczkę objazdowa ale jeszcze się zastanawiam :)
Wlasnie mi sie wydaje że z nimowlakiem łatwiej niż ze starszakiem bo starszaki czesto w podróży marudza i ciagle pytaja ,,daleko jeszcze?" A takie malenstwo to wiekszosc drogi przespi. Tak samo na wakacjach te starsze to wymyslaja ze one chca to czy tamto a niemowlaczek nie wymysla :)
 
reklama
Mąż planuje. Ja nie! Przeraża mnie wizja jazdy przez 4 godziny ( nad morze) z 3 dzieci w tym niemowlak :/ Z resztą w przyszłym roku syn ma komunie ko wydamy kupę kasy, może mąż pojedzie gdzieś sam z synem, planowałam nawet wykupić im jakaś fajna wycieczkę objazdowa ale jeszcze się zastanawiam :)
4 godziny to bajka.... my mamy nad morze ponad 500 km i jakieś 6-8 godzin jazdy licząc postoje, korki... Rok temu z Władysławowa do Białegostoku wracaliśmy 11 godzin !!!:no::angry:
 
Do góry