reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witam się i ja :)
Mam na imię Natalia, mam 27 lat i właśnie spodziewam się drugiego Skarba ❤️ Jest to dla mnie dosyć szybko ponieważ w październiku 2017 urodziłam synka przez CC. Przerwa między ciążami dosyć krótka wiec jestem pełna obaw ale mam nadzieje ze wszystko będzie ok z blizna, zdrowiem a przede wszystkim maluszkiem. Mimo wszystko bardzo się cieszymy z tej ciąży, choć jest dla nas niezłym zaskoczeniem ale o synka staraliśmy się 1,5 roku z różnymi przebojami. Wiec fakt zajścia w ciąże tak poprostu to dla nas duży cud. Termin z miesiączki mam na 25 marzec. Dziś właśnie skończyłam 11 tydzień :) w tej ciąży okazało się ze mam nieduża niedoczynnosc tarczycy i biorę Euthyrox, nigdy wcześniej nie miałam problemów z tarczyca.
Mam tez co jakis czas plamienia (biorę spore dawki magnezu i duphaston- ta sama przypadłość w pierwszej ciąży), ale obrazowo wszystko z dzidzia ok :) taki mój urok podobno...
Wstawiam zdjęcie dzidziusia z ostatniej wizyty, mam nowa gin która ma super sprzęt :)
Zobacz załącznik 894434
Witaj :) Piękne zdjęcie i dzieciątko :)
 
Witam nową mamusię zdjęcie super :)

A ja nie spie od 3 [emoji35] dopadło mnie chyba zapalenie pęcherza .... i zastanawiam sie czy mam isc do lekarza zeby cos przepisał czy do apteki po cos bez recepty. Dzis badania moczu nie zrobie,najwcześniej jutro .
Mi na zapalenie pęcherza pomaga ciepłą kąpiel taka dłuższa:)
 
Witam się i ja :)
Mam na imię Natalia, mam 27 lat i właśnie spodziewam się drugiego Skarba ❤️ Jest to dla mnie dosyć szybko ponieważ w październiku 2017 urodziłam synka przez CC. Przerwa między ciążami dosyć krótka wiec jestem pełna obaw ale mam nadzieje ze wszystko będzie ok z blizna, zdrowiem a przede wszystkim maluszkiem. Mimo wszystko bardzo się cieszymy z tej ciąży, choć jest dla nas niezłym zaskoczeniem ale o synka staraliśmy się 1,5 roku z różnymi przebojami. Wiec fakt zajścia w ciąże tak poprostu to dla nas duży cud. Termin z miesiączki mam na 25 marzec. Dziś właśnie skończyłam 11 tydzień :) w tej ciąży okazało się ze mam nieduża niedoczynnosc tarczycy i biorę Euthyrox, nigdy wcześniej nie miałam problemów z tarczyca.
Mam tez co jakis czas plamienia (biorę spore dawki magnezu i duphaston- ta sama przypadłość w pierwszej ciąży), ale obrazowo wszystko z dzidzia ok :) taki mój urok podobno...
Wstawiam zdjęcie dzidziusia z ostatniej wizyty, mam nowa gin która ma super sprzęt :)
Zobacz załącznik 894434

Ciekawe skąd to wyraźne światło i cień. Bo w końcu usg to fala dźwiękowa, nie świetlna. Myślicie, że to jakieś naturalne światło czy może efekt 3d generowany przez dobry sprzęt?
 
Czesc dziewczyny!

Wczoraj po dwoch miesiacach wrocilam na trening - nie powiem, mialam pewne obawy, czy to dobra decyzja, czy aby nie za wczesnie (13 +3) ale moja gin zalecila mi, zeby do 13 tygodnia asekuracyjnie dac sobie spokoj z cwiczeniami, a pozniej mialam zielona swiatlo.

Balam sie tez, czy kondycyjnie dam rade, bo miewam takie dni, ze wejscie po kilku schodach mocno odczuwalam, lapala mnie zadyszka. Mimo to chcialam sprobowac, bo jestem zdania ze aktywnosc fizyczna w ciazy jest potrzebna i dobra.

Jestem mega szczesliwa, bo dzis znow czuje delikatne zakwasy (2 miesiace bez trenigow daja o sobie znac ;)), wczorajszy trening byl na prawde udany - oczywiscie obciazenie bylo bardzo zredukowane jak na moje mozliwosci sprzed ciazy (ternuje kettlebell metoda StrongFirst) ale chodzilo o to, zeby sie po prostu poruszac, wykonac jakas praca z malym obciazeniem, a nie bic rekordy!

Po treningu czulam sie super, od razu mialam ochote na konkretna, zdrowa kolacje (dotychczas apetyt mi nie dopisywal), a dzis rano obudzilam sie jak nowo narodzona z usmiechem na twarzy - bardzo potrzebowalam tych cwiczen! :D

Takze dzieczyny bardzo polecam, jesli tak jak ja, trenowalyscie wczesniej, to na prawde warto wrocic do cwiczen lub podjac jakakolwiek aktywnosc fizyczna (oczywiscie wszystko w ramach swoich mozliwosci i braku przeciwskazan od lekarza). Mi treningi przynosza wiele radosci i czuje, ze dzidzia tez jest zadowolona! ;););)

Milego dnia zycze!
 
reklama
A mialyscie też tak że łapa was jakiś skurcz macicy przy badaniu? Ja miałam wczoraj ale pani doktor stwierdziła że mogę takie mieć ale od czego jak ja nic nie czuje [emoji55]
 
Do góry