reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Miałam sok z owoców bzu. Co roku robię. Czekam na owoce. Ale dla mnie lepiej działa woda z ogórków kiszonych. Tylko nie jest stricte na rozszerzenie kataru niestety.


7 lat. Na miód kiepsko reaguje. Na wirusy super u nas działa groprinosin Ale brała 3 tyg temu i nie wiem czy mogę. Ale jak nie będzie poprawy to dam. U nas mobilizujaco działa właśnie woda z ogórków kiszonych. I też sok z malin, kąpiele w soli epsom, am ok i skarpetki na stopy....
Chyba czas faktycznie potrzebny. Tylko że ona się mocno męczy z tą gęstą wydzielina....

Dzięki za wszystkie rady.
Jeszcze o Pelafen zapytaj lub poczytaj
 
reklama
reklama
Dziewczyny czy jest tu mama która przechodziła z wychowawczego na l4 i wie jak to wygląda? Z tego co czytałam nie trzeba wracać do pracy tylko od dnia w którym sie miało wrócić daje sie l4. Tylko że pracodawca też dajw na badania przed niby powrotem i co wtedy ? Nie robie ich po prostu tylko wreczam l4? Kurde nawet nie wiem gdzie sie orientować o takich rzeczach.
 
Do góry