reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Mi totalnie obojętna była płeć bo po prawdzie oprócz syna którego mam w domu chciałabym i chłopca i dziewczynkę. Mogły być bliźniaki :D
Zawsze chciałam 3 dzieci, a jak sobie nawet wyobrażam 3 chłopców to też wesoła gromadka. Mój mąż ma super relacje ze swoim bratem, chciałabym żeby u moich dzieci też tak było :)
Moi synowie bez siebie żyć nie mogą... jeden 10 a drugi ponad 8... są ze sobą mega zzyci i całe wakacje spędzają razem i nie chcą inaczej.... razem robią wszystko...czasami już bym chciała aby starszy wyszedl do kolegow ale on mówi że jemu Damian( młodszy brat) wystarcza
 
Dziewczyny jakie znacie sposoby na gęsty zalegający katar i suchy kaszel? Młoda coś złapała i trochę ja już męczy. Jak kaszle to słyszę że ma gęsty katar w gardle. Rano mokry kaszel potem suchy. Nic oprócz tego jej nie jest więc nie chce jej ciągnąć do lekarza (coś przywiozła po ostatnim razie jak była że mną w tej orzychodni). Robię inhalacje z soli fizjologicznej i psikam woda morska. Dostaje też wodę z ogórków i trochę syropu z cebuli udało się wcisnąć.... myślałam o mucosolvanie do inhalacji Ale za mało tego mokrego kaszlu jeszcze- no chyba że rano jak mokry jest....
Sok z kwiatów czarnego bzu lub owoców. Warto zrobic i mieć, ale można kupić w zielarskim.
 
Dziewczyny jakie znacie sposoby na gęsty zalegający katar i suchy kaszel? Młoda coś złapała i trochę ja już męczy. Jak kaszle to słyszę że ma gęsty katar w gardle. Rano mokry kaszel potem suchy. Nic oprócz tego jej nie jest więc nie chce jej ciągnąć do lekarza (coś przywiozła po ostatnim razie jak była że mną w tej orzychodni). Robię inhalacje z soli fizjologicznej i psikam woda morska. Dostaje też wodę z ogórków i trochę syropu z cebuli udało się wcisnąć.... myślałam o mucosolvanie do inhalacji Ale za mało tego mokrego kaszlu jeszcze- no chyba że rano jak mokry jest....
Nie wiem w jakim wieku młoda. Ja szprycuję dzieci rutinacea, herbata miód, cytryna, malina, gorąca kąpiel i spanie w skarpetach. Czasem syrop sosnowy co sama robię.
Ostatnio przy wirusie miałam ekstra syrop antywirusowy, ale nie pamiętam nazwy. Trzeba dopytać w aptece. No i wiadomo, kilka dni na dojście do siebie potrzeba. :)
 
Hej. Gratuluję udanych wizyt i dobrych wieści[emoji322][emoji322][emoji322]. Ja jutro idę ale pewnie bez usg[emoji52]bu.
Na przeziębienie ten grintuss co dziewczyny już pisały jest super. Też polecam.
 
reklama
Do góry