reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marzec 2013

kociatka dzięki za pocieszenie:tak: nie wiem, jak ja wytrzymam do tego 31 lipca

vanessa no to piękny przyrost, gratuluję:-)

miłego dnia:-)
 
reklama
Ewcik nie zamartwiaj sie na pewno wszystko jest ok :tak:

Kurcze dawno tak wcześnie nie wstałam ale może potem odeśpie.
Miłego dnia :happy2:
 
madziaa zazroszczę, że możesz się tak wysypiać;-)ja codziennie muszę wstawać do pracy o 6.30... a ostatnio z tych nerwów to w ogóle spać nie mogę, rzucam się w nocy, budzę o 4 i do dzwonka budzika rozmyślam..
 
hej dziewczynki

ja już po wizycie.. no i mam jeszcze większy kłębek nerwów w żołądku, niż przed
unhappy.gif


ginka mówi, ze ciąża jest 4-ro tygodniowa, że owulacja musiała być ok. 19 czerwca, co jest niemożliwe, bo wtedy nie było staranek /dpiero w domu mogłam to skontrolować, bo u niej nie byłam w stanie powiedzieć, czy były wtedy działania, czy nie/... bo działanka było w okolicy 9-12 czerwiec.. także boje się, że ciąża jest za mała
unhappy.gif
nic z tego nie rozumiem... mam przyjść na wizytę 31 lipca
nic sie nie martw wiesz gin pomyli sie o milimetr i już ma inny wynik ja w poprzedniej ciąży też raz usłyszałam że jest jakby tydzień większy a drugim razem ze tydzień mniejszy niż powinno a mały urodził sie książkowo 55cm i 3,450 kg także trza brać na to [oprawke najwazniejsze że jest
 
Witam wszystkie panie. Ja dzisiaj strasznie się czuje :-( obudziłam się już przed 7 bo spać nie mogłam, strasznie głodna poszłam przygotować sobie śniadanie a tu niespodzianka taka ze nie mogę na nic patrzeć i cobym nie wzięła do reki to mi śmierdzi i niedobrze mi się robi :-( jedyne co przeszło mi przez gardło to herbatka z cytryna. Strasznie mi przeszkadzają dzisiaj wszystkie zapachy i bardzo mnie muli. Z bólami brzucha już lepiej bo wczoraj mnie już prawie w ogóle nie bolał a dzisiaj jak narazie jeszcze spokój. Mam pytanie do dziewczyn które biorą Luteinę. Czy Wy tez macie zwiększone wydzielanie białego śluzu? Bo wydaje mi się ze to przez te tabletki ale nie wiem czy to tak ma być?
 
daga no to ładnie Cie zaatakowały objawy ciążowe , ehhh nie ma ich źle są też niedobrze , oby Ci sie troche uspokoiło
i tak ja tez stosujac luteine mam taki śluz- wydaje mi sie że to ta tabletka jak sie rozpuści to tak wypływa czy coś no ale na pewno to ma związek z luteiną to raz a dwa w ciazy więcej śluzu zazwyczaj jest
 
No tak mi się też właśnie wydawało ale nie byłam pewna ;-) dobrze że jest internet i takie forum gdzie można się poradzić bo to moja pierwsza ciąża więc trochę zielona jestem :tak: a oprócz męża i koleżanki (która jeszcze nie ma dzieci) to nikt jeszcze nie wie, więc nawet nie mam kogo się poradzić i z kim pogadać. Ale chyba w weekend powiemy już rodzicom to będę się chyba lepiej czuła wiedząc że inni wiedzą ;-)
 
Normalnie padam! Odkurzyłam i umyłam podłoge ale dosłowie tylko kawałek w salonie hahaha i jest tak gorąco że już nie mam siły. Oczywiscie bym nie robiła tego ale mój marudzi ze przeciez jak powoli umyje i odkurze bez wiekszego wysilania sie to nic sie nie stanie no niby tak ale jest tak duszno ze samo to mnie wykonczyło.

daga90 fajnie że chcecie już powiedzieć, też bym już chciała ale teście na miesiąc wyjechali a chcemy wszystkim na raz powiedziec wiec jak wrócą zrobi sie grilla i sie powie przy "okazji ":-):-) Troche sie boje reakcji ale oj tam
 
reklama
Tez bym juz chciala powiedziec mamie przede wszystkim. Chociaz na pewno sie od razu nie ucieszy, bedzie krecic nosem ze to za wczesnie, ze sobie nie poradzimy, ze ona jeszcze nie chce byc babcia;) no ale wstrzymamy sie przede wszystkim do wizyty u lekarza, potem moze jeszcze z tydzien dwa wytrzymamy i prawie pierwszy trymestr minie. I wtedy powiemy. Akurat impreza rodzinna sie szykuje to bedzie idealna okazja. Haa, nie moge sie doczekac zeby zobaczyc ich miny:D
 
Do góry