reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

kaczuszka...widze ze juz druga mieszkanka swarzedza u nas zawitała...daleka, ale jednak sąsiadka:-)

u mnie tak sobie...wczoraj odebrałam wyniki badan, nie sa chyba za dobre, mam mase bakterii, o wiele ze duzo erytrocytów i lekuocytów, kryształów, i szczawianów wapnia w moczu...dzis poszprerałam w necie i dowiedziałam sie ze to moze byc zwiazane z kamica nerkowa...inne objawy tez mam-ten nerwobol, który mam to wcale moze nie byc nerwoból tylko promieniowanie od nerek, bo przewodów moczowych....mało siusiam, mało pije, pobolewaja mnie plecki, juz od dosc dawna.....

troche mnie to zmartwiło, a ze do lekarza ide 27 wrzesnia, wiec powinnam sie dowiedziec cos wiecej, do tego czasu zrobie posiew i bede popijac herbatke zurawinowa...bleee

narazie uciekam

buziaki
 
reklama
kaczuszka2 , milo ze dolaczylas:-) ja tez jestem ze swarzedza...moze nawet gdzies tam sie mijalysmy.Wiem co znaczy krwawienie w ciazy...cholerna kosmowka:-( wrrr u mnie to samo!Ale spoko , zagladaj tu jak najczesciej!Choc juz typowo jesienna pogoda to tutaj cieplutko:-)

Vinniki , i wlasnie o to chodzi...ludzie zawsze musza miec kogos na jezykach bo bez plotek to by chyba poumierali! Ech ...Ja tez dopiero teraz jestem szczesliwa:-) i to jest najwazniejsze!!!Kwitniemy:-) hehe
A wiek nie jest wazny , tylko to co ma sie w glowie i to co czlowiek soba reprezentuje.
Ale z nas szczesciary!!!Hehe

mamusia,tabletki na gardelko tamtum verde mimo ze sa silne , sa najbezpieczniejsze dla naszych okruszkow!!! To sa tabletki , ktore jako jedyne(wg.mojego lekarza) sa przeznaczone dla ciezarnych w kazdym okresie ciazy:-) Jesli nie masz pewnosci zapytaj lekarza!

Duzo zdrowka kochane:-)
 
volcan .. jak brzusio?? strzsznie się martwię.. a jak synuś i szkoła?? uspokoiło się??
i nie przejmuj się ludźmi..niech sobie pogadają..mam ten sam problem..też po raz drugi w małżeńskim..
Ja też mam świetnego lekarza, z każdą drobnostką mogę do niego dzwonić.. skóra swędzi okropnie...auuu..dzisiaj jakiś taki dzień..zawiozłam małego do szkoły a duży pojechał do pracy na targi na Bednary..wraca dopiero w poniedziałek..więc czeka mnie codzienne ranne wstawanie i odwożenie małego do szkoły...aż mi sie nie chce.. cały czas bym spała i śniła o jabłeczniku i lodach;:) dzisiaj musiałam zjeść loda o 3 w nocy masakra...
przeziębienie mija więc jutro wybieram się na podbój sklepów dla dzieciaczków:))
trzymajcie sie cieplutko i zdrowo
a co do ruchów to moja perełka już fika koziołki ale bardzo delikatne.. ale czekam na prządnego kopniaka...:-)
 
wszystkim przeziębionym życzę dużo zdrówka - mnie tylko boli głowa cały dzień, już nawet słabiutką kawę piję, może pomoże :sorry2:
co do ruchów, to ja już od początku września "coś" czuję i to na pewno jest dzidzia... jest to moja druga ciąża, jestem dość szczupła, więc to jest na pewno TO, mimo że bardzo wcześnie, bo można powiedzieć, że od 13tc
 
czesc Marcóweczki :D i ja chyba do Was dołącze :) myslałam,ze bede na pograniczu marca z kwietniem...ale po wczorajszej wizycie w 13tygodniu wyszło,ze wg Om mam termin 27marca a wg USG 31marca...wiec czy tak, czy siak...wychodzi jak nic MARZEC.
 
modroklejka kochana nadmiar erytrocytów i lekuocytów w ciazy to norma...nas nie dotycza normy dla ludzi nie bedacych w ciazy :-) poza tym zwiekszona jest tez liczba b ialych krwinek ze wzgledu na stan zapalny (bakterie w moczu o tym swiadcza) kryształy i szczawiany nie musza od razu swiadczyc o tym ze jest cos nie tak z nerkami...


mamusia przy infekcji bakteryjnej witaminy sa pozywka dla bakterii, w infekcjach wirusowych nie ma to znaczenia, tak przynajmniej twierdził moj lekarz kiedys....

tantum verde mozna 1,5 rocznym dzieciom podawac to w spraju jest bezpieczne ...ja sama je stosuje teraz nawet bez konsultacji z lekarzem...wiem to z pierwszej ciazy :-)

mnie chyba cos lapie mam katar w jednej dziurce tak dziwnie zlapalam od meza i gardlo szczypie..
zastanawiam sie czy mozna krople nasywin soft te dla dzieci uzywac....?
 
Saaraa - witamy, witamy wśród Marcóweczek jeszcze raz! Ja idę jutro do ginka - na przemian niepokoję się i cieszę. Trzymajcie kciuki!:-)
 
emil_e,z brzusiem to roznie ,ale wydaje mi sie ze to nieproszone skurcze bo w momencie gdy mnie zaboli mam brzuchol jak kamien! Mam nadzieje , ze ta noc przespie spokojnie.Z synkiem w szkole mam nadzieje ze bedzie ok!
A co do lodow...mniam mniam , narobilas mi apetytu:-)
Biedactwo z Ciebie , wstawac tak wczesnie...nie ma jak pomoc naszych pieknych:-)
 
reklama
No biedna jestem :(( :-D rano wstaje a potem przesypiam całe popołudnie a jak się budzę to mam dywan z klocków lego...synek jest w siódmym niebie bo może robic co chce jak śpię..heheh..ide coś upolować do jedzenia..papapa
 
Do góry