reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Mi wogoole te majty sie wydaja niewygodne, dlatego ja kupilam zwykle rozmiar babciowy takie bawelniane

A Was tez swędzą dziąsła??? ja kurde od wczoraj nie moge wytrzymac..:wściekła/y:

U nas nie pozwalają zwykłych gatek, bo inaczej to tez w te cholersywo bym się nie "bawiła"
A jeśli chodzi o dziąsła, to swędzenia u mnie nie zauważyłam. Tylko krwawią przy myciu zębów. Ale to podobno normalne w ciąży, echhhh
 
reklama
U nas nie pozwalają zwykłych gatek, bo inaczej to tez w te cholersywo bym się nie "bawiła"
A jeśli chodzi o dziąsła, to swędzenia u mnie nie zauważyłam. Tylko krwawią przy myciu zębów. Ale to podobno normalne w ciąży, echhhh

nie pozwalaja? nie pozwalaja załozyc gatek jakie chcesz? kurde coraz bardziej mnie te polskie szpitale zadziwiaja..
 
reklama
Do góry