reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
WYbaczcie za ta nie mila wiazanke... ale cala sie trzese ze zlosci

spoko mloda_mamusia nam akurat nie musisz tego tłumaczyć....

Mnie dzis w Carrefourze qrwica wzięła...nie dość ze ledwo się toczę to każdy mi podchodził pod nogi...a przy kasie...ech...podeszłam do Kasy Pierwszeństwa i tam byla dosc długa kolejka...podeszła do mnie kasjerka i powiedziała zebym podeszła do kasy nr 23...wiec tocze się tam....podchodze do owej kasy - pusta...widnieje kartka "Dla płacących kartą Carrefour VISA i dla kobiet w widocznej ciąży"...no ale kasjerka-siksa mnie nie przyjęła :wściekła/y:...poszłam wiec do innej k.pierwszeństwa a tam nikt nie przepuścił...stałąm 15minut i jeszcze jedna Pani zapytałą czy moge ją puścić bo ma tylko 2 rzeczy a śpieszy sie do szpitala...puściłam ....Juz mi było wszystko jednoooo bo wqrwa miałam strasznego. O!:baffled:
 
Byłam w przychodni, jak się okazało, żaden ginekolog nie przyjmuje! Zadzwoniłam do położnej, że po ****a dzwoniła do mnie dzisiaj rano, i przestawiała wizytę na 15, a ona, że do mnie wcale nie dzwoniła... Nie wiem z palca sobie wyssałam, badań nie chcą mi wydac, zadzwonilam do mojego bylego prowadzacego, zeby sie prywatnie umowic, powiedzial ze nie ma czasu, a jak sie spytalam, czy jezeli mam bialko w moczu top jest problem, a on no ze powazny, i sie rozlaczyl!!! Wkurwilam sie na maska, czekam na mojego ojca, i jade do szpitala, powiem, ze mi nogi puchna, ze w badaniach moczu wyszlo mi bialko, ale badan mi nie chca oddac, ze zle sie czuje i **** niech nawet mnie odesla do domu, ale by mi badania porobili!!!!
Jejku jak przeczytałam to to aż mi szczęka opadała:baffled: Jak można potraktować tak kobietę w ciąży....Jedź kochana do szpitala i niech Ciebie zbadają i zrobią to co trzeba...Qrcze ciąża to niby taki wspaniały stan a tutaj widzę,że każda ma jakieś problemy...ach skończymy już 36tc i już będzie ok bo można rodzić;-)
 
mloda_mamusia1 Trzymam kciuki!!! Czekamy na dobre wieści.

A co do zwolnienia to nic, że zatrudniona jesteś u mamy, przepadną pieniądze z zusu, ale teraz to nie najważniejsze.

Ciekawe co u Izy.
 
reklama
Do góry