reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Do do coneco v4 pomarańczowy jest ładny, my wzieliśmy czerwony, ale zastanawiałam się albo nad pomarańczowym albo czerwonym, dla Dawidka, teraz Natalce czerwony też będzie pasował, także powiedz mężowi, że pomarańczowy również jest dla chłopca :) Kupiłam przez przypadek zamiast czerwoną pomarańczową torbę do tego wózka i na prawdę pomarańćz to kolor uniwersalny.

jeszcze go urobie..
:-D
podstawowy argument brak gotowki na drozszy wozek :-D
drugi argument to taki, ze zamierzam miec jeszcze dzieci :-D
a pomarancz pasowalby tez dla dziewczynki.
 
reklama
no niestety. podobno sie nie nadaje.

No to klops. To macie teraz 2 rozwiazania. Albo szukacie nowego modelu albo zgadzacie sie na pomaranczowy. Ehh same problemy masz z tym allegro:-(

Mam pytanko jeszcze do Was. W nocy jak się przebudzam do WC to mam prawie albo zawsze twardy brzuch...nic mnie to nie boli,nie ciągnie,nie kuje ale czy to jest normalne? Zapomniałam ostatnio zapytać się gina o to :-(

Ja tez tak mam i dopoki Cie nie boli i jak sie kladziesz to sie rozluznia to jest ok. Tak twierdzi moj lekarz:-)



 
jeszcze go urobie..
:-D
podstawowy argument brak gotowki na drozszy wozek :-D
drugi argument to taki, ze zamierzam miec jeszcze dzieci :-D
Właśnie tak samo podchodziłam do kupna, aby kupować uniwersalne, bo wiedziałąm, że chce jeszcze dzieci i teraz mam wszystko dla córeczki, gorzej z niektórymi ubrankami :-p

Wózek na prawdę nie jest zły my w sklepie zapłaciliśmy 890 zł plus około 200 zł fotelik z tej serii, aby pasował do wózka i torba także 1000 zł :)
 
Kurcze Ewcia zrobilas mi smaka na takie mleczko słodkie w tubce:))) mniaaam zakupie sobie dzis :tak::tak: ja tez pozeram słodycze, co najlepsze z moich ostatnich wyników badan wyszło ze mam za niski cukier, i lekarz na to: wiecej słodyczy !!:szok::szok: no to teraz mam pretekst heheheh nic dziwnego ze juz 13 kg na plusie

ja tezzzzzzzz chcee...która weźmie moją cukrzycę bym mogła słodycze jeść???:-D
wczoraj mieliśmy z moim J 2 rocznice spotkania i...z tej okazji kupiłam sobie wafelki bez cukru...nawet dobre, ale to nie to samo co z cukrem:dry:

no i sie zesrało..
wlasnie dostalam telefon. Wczoraj samochod, ktory wiozl nasz wozek ulegl wypadkowi i wozek sie poobijal.
Pan , ktory dzwonil pytal czy chcemy pomaranczowy czy zwrot kasy, bo akurat blekitne sie juz skonczyly :wściekła/y::wściekła/y:

no .. a Karol nie chce pomaranczowego..
a dodatkowo juz na zadnej aukcji nie ma innego niz pomaranczowy.. i klops.. nie wiem co teraz zrobic.. :wściekła/y::dry:

moniSkaBe ja nie chcę nic mówić ale to troche podejrzane ...no bo auto kuriera to chyba ostro skasowane musiałoby być żeby wózek się poobijał:confused::confused::confused:
może oni od początku nie mieli niebieskich wózków?? i teraz taki kit wciskają??
(wiem wiem podejrzliwa jestem hehe) Oj nie masz szczęścia do Allegro...jak nie łóżeczko to wózek :sorry2:

Witam:)
Ja też dołączam do dziewczyn które nie mają spakowanej torby ani upranych ubranek. A prałyście pieluszki tetrowe czy kocyki?

ja zamierzam prac i pieluszki i kocyki - zresztą na kocykach mam napisane żeby przed użyciem uprać. chyba nawet dzis to zrobię, ale w rękach - tzn kocyki, bo tetre do pralki wrzucę :-p

missiiss 100! lat!! i powodzenia z teścikiem :-D

Moja noc dziś spokojnie - 2 razy siusiu. Tylko przed chwilą nie za bardzo bo krew poszła mi z nosa - echhh i dziwić się że mam anemię, skoro codziennie po kilka razy krew mi nosem ucieka:dry:

Zaraz biorę się za obiad i chyba włosy sobie wyprostuję bo jakaś nie atrakcyjna się czuję :dry::dry::dry:
 
moniSkaBe ja nie chcę nic mówić ale to troche podejrzane ...no bo auto kuriera to chyba ostro skasowane musiałoby być żeby wózek się poobijał:confused::confused::confused:
może oni od początku nie mieli niebieskich wózków?? i teraz taki kit wciskają??
(wiem wiem podejrzliwa jestem hehe) Oj nie masz szczęścia do Allegro...jak nie łóżeczko to wózek :sorry2:
Hmmmm, ciekawa teoria. Pieron wie czy tak nie zrobili... Bo same pomaranczowe im zostaly :dry: Teraz to wszyscy kreca...
 
reklama
to tydzień przed nami my na 9 marca:tak::tak::tak:

a nasz mały przez 9 dni przybrał 370 gram:tak::tak::tak: bo 4 stycznia miał 1930g

Rybka wielki chłopak z Twojego Mateuszka...ja mam termin na 10marca (choć ostatnio gin z USG wpisał mi 8marca) a mój Mikołaj ważył na ostatniej wizycie (5stycznia) 1800 :-D...i to ja myślałam że mój jest wielki hehe:-)
 
Do góry