reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Rybka-3maj się kochana, wszystko będzie dobrze, najważniejsze że sytuacja opanowana....uffff
Kurcze, też bym chciała zapaść w sen zimowy i obudzić się w marcu, no chociaż pod koniec lutego....
 
reklama
Ja też zaczynam schizowac nieźle, a jeszcze jak nie ma M w domu, to już w ogóle, same czarne scenariusze:-(a mówili że drugi trymestr taki przyjemny będzie:wściekła/y:
 
dzięki dziewczynki


mam nadzieje że tamy rade to opanować ważne że mały nie naciska główką na kanał

będzie dobrze a wy uważajcie na siebie:tak::tak::tak:
 
rybka_24 uważaj na siebie i dzieciątko, kurcze coraz częściej mamy jakieś problemy hmmmmm obyśmy wszystkie szczęśliwie doczekały tego marca :tak: dobrze chociaż że naczyniak się wchłonoł u Twojego dzidziusia, napewno wszystko będzie dobrze :-)

xXxIzuLQaxXx życze zdrówka mam nadzieje że będzie dobrze z tymi Twoimi nerkami

mloda_mamusia1 no to witaj w klubie :-) ja tez dopiero dzisiaj zauważyłam że jestes z cze-wy :-D
 
reklama
Hej kochane :*:*:*

Przepraszam za dłuuuugą nieobecnośc, ale byłam w szpitalu. Niestety mam chore nerki.. Kamice nerkową i jakieś tam zastoje I i II stopnia.

Mam nadzięję że u Was wszystko ok :) Pozdrawiam :*
- ojej kochana!!!!!!!!! to nie ciekawie...pewnie boli jak cholera...kamienie sa najgorsze....ja mam w woreczku zolciowym :((
teraz chyba trwa pogrzeb Antosia....
[*]
- Nooo... ja tez ciagle mysle o tej tragedi.....podziwiam ją ze nie zwariowała....bo ja mnie to by ppewnie w pschiatryku zamkneli

witajcie

ja też myślami jestem z Emilką i Krzyśkiem

ale nie ukrywam że od wczoraj bardziej myślę o sobie bo wylądował w szpitalu:-:)-:)-( skurcze miałam już co 10-15 minut ale opanowali

szyjka mi się skróciła ale jest nieźle ;-) dostaje zastrzyki kroplówki leki dowcipne doustne i jakoś leci skurcze są ale rzadsze więc idzie ku dobremu czekamy za posiewm moczu żeby wykluczyć infekcje

ale najlepsze wieści są takie, że naczyniak się wchłonął a różnica między komorami ma tylko 1mm czyli jak pan dr powiedział że jakby się przyczepił to by powiedział, że to błąd aparatu komory są powiększone ale symetrycznie a to o niczym nie świadczy

pozdrawiamy
- ojej jedna dobra wiadomosc!!!!!!!!!!! swietnie ze sie poprawilo!!!!!!! poprostu cuddddddd bardzo sie cieze!!!!\
Ale te skurcze to koszmar!!!! musisz duzo odpoczywac z pupcia do góry daj buziaka dzidziusiowi i powiedz mu ze do marca jeszcze duzo czasu !!!! i buziak dla maluszka



Mnie tez od wczoraj bardziej pobolewa brzuch....a jak juz jestem najedzona to strasznie mnie ciagnie na dół.... staram sie lezec jak jestem w domu ale jak trza isc cos zalatwic to niestety musze isc na nogach z 2-3 km ...

Ja czuje ruchy od 16 tygodnia a podskakuje od kilku dni hehe :))

Glukoza jest fuuuuujjjjjjj ale z cytryna da sie niesc....i tez przy 1 ciazy musialam siedziec w poczekalni i czekac dwie godziny na badanie....bo robilam 75 odrazu...teraz bede szla za jakis tydzien moze 10 dni...
a i jeszcze mi kazała TSH zrobic....Wy tez robilyscie te badanie??
 
Do góry