reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dziewczyny z widocznością ciąży, to jest tak że pierwszej długo nie widać każdą następną dużo szybciej, moi pracownicy zauwazyli moja druga ciąze na etapie jakis 2 miesiecy, no zalezy tez od budowy kobiety, ja raczej należe do szczupłych
 
reklama
hej mamusie, piękne te wasze dzieci :tak:

a ja mam anginę ropną, dostałam antybiotyk i siedzę i ryczę.
jak przypomniałam, że jestem w 6t ciąży, więc ten antybiotyk bie bardzo chyba, lekarka powiedziała, że "będzie dzidzia, albo i nie"
jak ona mogła??????????????
Ja w poprzedniej ciąży (w 4 m-cu) brałam chyba Duomox i dzidzia urodziła się zdrowa. Wiem, że penicilina jest bardzo bezpieczna. Mojego męża siostrzenica brała, poniewaz kleszcz ją ugryzł i pojawił się rumień. Też wszystko było ok. Są antybiotyki i antybiotyki... jedne szkodzą, a inne nie. Lekarka na pewno zapisała Ci coś właściwego. Będzie dobrze!
 
Witam (po przymusowej przerwie),

mam pytanko: wiele z Was pisze, ze bierze (lub brało) Luteinę. Jak się po niej czułyście?
Bo mnie okropnie po niej muli, nasiliły się mdłości i generalnie kiepsko mi po niej... A może te objawy są niezależne od tego lekarstwa i bez niego też bym się tak czuła... :baffled:


Uściski i witam serdecznie wszystkie, które dołączyły ostatnio :-)
 
Igi trzymam kciuki za dzisiejszom wizyte u gin :-) będzie dobrze, czekamy na relacje :tak:

Ja właśnie wróciłam z labolatorium :-) porobione wszystkie badania :tak: wyniki odbieram za tydzień.
Od wczoraj troszke mnie mdli :tak: takie chwilowe napady mam :-)
 
amonit ja po tej pod jezyk mialam wlasnie mdlosci. na poczatku mi nic nie bylo ale jak zaczelo mnie mdlic t poprosilam o duphaston wole polknac tabletke niz trzymac pod jezykiem dretwy smak czy wkladac sobie cos tam... a tak ogolnie to nic mi nie bylo :-)
 
Witam (po przymusowej przerwie),

mam pytanko: wiele z Was pisze, ze bierze (lub brało) Luteinę. Jak się po niej czułyście?
Bo mnie okropnie po niej muli, nasiliły się mdłości i generalnie kiepsko mi po niej... A może te objawy są niezależne od tego lekarstwa i bez niego też bym się tak czuła... :baffled:
ja biorę luteinę od tygodnia, ale nie zauważylam zmiany samopoczucia, na szczęście mdłości mnie jeszcze nie męczą, a senna byłam zanim ją jeszcze brałam, ale pewnie każdy organizm reaguje inaczej...

zapomniałam dodać że ja ją biorę dopochwowo, więc może to też ma znaczenie
 
szczerze mowiac nie wiem czy ciąże bliźniaczą widać szybciej, nie mam z takową doświadczenia, a i kolezanki z bliżniakami jakos nie zauwazyly róźnicy
 
reklama
Do góry