reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam znowu... - cały czas chce mi się spać - i śpię:-), no naprawde bardziej niż wcześniej..Jesli chodzi o ból brzyszka - mi gin powiedziała, ze mogę teraz (6 tydzień) czyć takie ciągniecie w dół i ew. bóle krzyża, ale nie mogą one trwać zbyt długo.. Wczoraj tak miałam, więc pół dnia spędziłam na leżaco, lub siedząco - dobrze, że są wakacje i mam taką możliwość..
Riterka - gratulacje!!!!:-):-):-)
Mag349-
nie słyszałam jeszcze serduszka, gin powiedziała, że jeszcze nie musi go być nawet widać, z badania wynikało, że to 5 tydzień i 5 dzień, ale Dzidzie widziałam - to najważniejsze, dobrze, ze się :"zadomowiła" w dobrym miejscu, tzn. przy dnie macicy...
Z prawego jajnika Dzidziuś uczepił się po lewej stronie, na co mój mąż zareagował, że musi być syn, bo "poszedł na lewiznę":szok::-)
Strasznie bym chciała..... - ale ciiiii......
 
Ja to bym chciała córeczkę, bo u mnie w rodzinie to same chłopaki są. Samiutkie :)
Ale i z synka się ucieszę, byle mi się udało donosić bez problemów :-)
smartka - to my chyba tak podobnie jesteśmy, bo ja dziś 6 tydz. i 2 dzień :) Termin mam mieć w okolicy 4 marca :)
 
:-) o! super! Mi wychodzi dziś 6t1d - opieram się o badanie usg...
Ja też tylko tak mówię ( bo zawsze marzyłam o synusiu) ale najważniejsze by było zdrowe i bezpiecznie i prawidłowo się nam rozwijało... - a jak będzie córcia - to mam pewne tony ciuszków - bo u nas z kolei - same Dziewczynki:-);-);-)
 
czesc dziewczyny!!!
chciałabym do Was dołączyć:) termin wychodzi mi na 14 marca, ale tylko z obliczen w necie z dnia ostatniej miesiaczki (7 czerwac 2009), u lekrza nie bylam ale pojde jakos niedlugo........

test robilam juz 1 lipca i wtedy juz mi wyszedl ale po 40 min:confused: wiec sie nie nastawiałam hehe a w piatek i dzisiaj powtorzylam i juz kreseczmi szybciutko sie pojawiały:-)

jestem bardzo bardzo szczesliwa:) ale tez pelna obaw:-(

no trzymam kciuki za was dziewczynki zeby te ciąże przechodzily pieknie i bez zadnych powiklan,

DBAJMY O SIEBIE
 
czesc dziewczyny!!!
chciałabym do Was dołączyć:) termin wychodzi mi na 14 marca, ale tylko z obliczen w necie z dnia ostatniej miesiaczki (7 czerwac 2009), u lekrza nie bylam ale pojde jakos niedlugo........

test robilam juz 1 lipca i wtedy juz mi wyszedl ale po 40 min:confused: wiec sie nie nastawiałam hehe a w piatek i dzisiaj powtorzylam i juz kreseczmi szybciutko sie pojawiały:-)

jestem bardzo bardzo szczesliwa:) ale tez pelna obaw:-(

no trzymam kciuki za was dziewczynki zeby te ciąże przechodzily pieknie i bez zadnych powiklan,

DBAJMY O SIEBIE

Gratuluje :*
 
Witam czy można się jeszcze przyłączyć??
okres miałam 21 maja, test zrobiłam już jakiś czas temu cudne 2 kreseczki :)
teraz zastanawiam się nad wizytą u gina, ale chyba jeszcze trochę poczekam powiedzcie mi tylko, czy boli was dalej brzuch??
Witaj! Mnie troszeczkę pobolewa jak się zmęczę:tak: Ale tak, to juz raczej nie. Nie przywiazuje już do tego uwagi bo jak poboli to tak leciutko i krótko:tak:
 
kurcze doła łapie bo zaczelam delikatnie plamic:-(
juz nie moge wizyty sie doczekac.........

ehhh mam nadzieje ze tym razem mi sie uda
 
reklama
Do góry