reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Być może to i ząbki ale podejrzewam też brzuszek, po każdym karmieniu pręży się odbija jej się kilka razy przy czym troszeczkę ulewa, nie chce mi córcia pić ani wody ani herbatek, być może dlatego boli ją brzuszek jak myślicie? Ciężko nawet ją położyć spać :( Jestem wykończona!
A czym ją karmisz?
 
ja się zastanawiam czy mojemu brzdącowi na noc nie wprowadzic mleka modyfikowanego tylko nie wiem jakiego, a czym się kierowalyscie przy wyborze mleka??
 
Moje malenstwo sobie lula u nas w łóżku,a od jutra w łózeczku bo M na 3 tyg przyjezdza.Tak słodziutko spi ze mam go chec schrupac,ciekawe czy na mleko sie obudzi.Dzisiaj zrobił ładną kupke taka jak powinna byc,juz dostałam od szwagerki lekarstwo na biegunki Smecta mam nadzieje ze stosowac tego nie bede.Mój do siadania tez jest chetny i ładnie główke trzyma,rehabilitacja pomoga.Od czasu do czasu Bartusiowi tez boli brzuszek i masaż robie i nóżkami.
 
Synusiowi wysypały sie pryszczyki na szyji ,twarzy,niewiem po czym mysle ze to po wodzie szpitalnej i pójdą sobie okaze sie za kilka dni dostałam taki krem ale nic nie pomaga.
 
reklama
Do góry