reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

miejmy nadzieje ze pojechala ale ze ja cofna do domu i to nic powaznego... :confused:
Oczywiscie TEORETYCZNIE gdyby urodzila to Maluszek jest jzu na tyle "gotowy" ze spokojnie dlab yrade... No ale jasne ze lepiej zeby jeszcze z miesiac posiedzial..

Moj siedzi i czeka az za miesiac pojde na L-4 :-D
 
reklama
No mysle ze pojechała...ja to bym juz cała w strachu była, pojechalam na |IP jak . mialam biegunke o xielonym zabarwieniu, i było mi strasznie niedobrze. Nikt mnie nie wysmial, wrecz przeciwnie lekarz pochwalil ze przyjechalam, mimo ze to byl zwyukly wirus, cos w stylu grypy jelitowej. No i za kazdym razem jak cos mi sie dziej, to przypomina mi sie nasza biedna mississ i wtedy mnie to mobilizuje zeby sprawdzic.
 
jestem i nic prawie nie udalo sie zalatwic :( termin na nastepna srode :( i tak tydien w tydzien .
Nie mam sily i ide lulu.
M robi watrobeczke mniammmm

IZULLAAA pisz jak i co tam :) bedzie dobrze

Czarnuszka to niech tesciowa dolaczy do nas to moze zaczniemyslec i robic jak nalezy :-D
 
reklama
Do góry