reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Mam pytanko do Was: Czy to możliwe żeby szyjka mi się skróciła od grzybicy pochwy...Przepraszam za takie szczegóły ale jestem ciekawa czy to mogło mieć wpływ na dalsze skrócenie?
 
reklama
Czytam Czytam i Konca nie widac , konca nie widac, nie widac, nie widac :-D

Sluchajcie dziołszki sukces!!!!!!!!!!!!!!!
Nie musze lezec w szpitalu...szyja sie wydlużyła o 4 mm, ale leżec mam nadal!!! no ale to juz sukces !!!
Kazała mi jeszcze jechac na badanie do szpitala...na posiew z pochwy z szyjki z cala bakteriologią i wiecie co...kosztuje to 115 zł :baffled: jedno badanie i tyle musialam zaplacic....powiedziala zebym zrobila to badanie bo przy skracającej sie szyjce to zemym infekcji nie załapała....
Ale tak sie ciesze ze nie musze zostawiac mojego syneczka!!!!
Poleze jeszcze z 4 tygodnie... i bedzie ok...
No ale co tydzien musze jeżdzic i sprawdzac czy nic sie nie dzieje :))

Nie bylo mnie raptem 4 godzinki a tu takie wydarzenia!!!




- kochana trzymam kciukasy za dziewuszki :)
-NOoooooo pewnie zazdroszcza :) ja zazdroscilam hehe:-D


- Kochana ogromne gratulacje!!!! Złota medalistka!!!!!! Jestes bardzo dzielna mamusia!! i bardzo silna i naprawde Cie podziwiam!!!!!
Trzymam kciuki za Szymusia, jest duzym chłopcem wszystko będzie dobrze!!!!!
- Ojjjjjjj to jednak jajeczkaaaa górą!!!!!! hehe ale przygoda swoja drogą:-D


- witaj witaj... jak widac u nas bardzo wesoło :))


Super!!!! Bardzo się cieszę, że szyjka się wydłużyła jak należy i nie musisz jechać do szpitala:-):-):-):-):-):-). Ale oszczędzaj się:tak::tak::tak: i dbaj o siebie!!! Leż jak najwięcej - wszystko dla maluszka!!!

Ech, chciałabym już dzidzię przy sobie, ale tak długo przed terminem to nie...niech poczeka przynajmniej do końca 37 tc.....potem może robić, jak jej pasuje ;-)
 
hej kochane to ja :-)

maborka silna kobita z ciebie i z dzidziusia tez!!!! dacie rade slońca kochane moje dacie rad ei trzymam mocno kciuki i gratuluje !!! niedziwie sie ze narzekach i masz dosc... po takich przezyciach karzda z nas by miala dosc.... trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie skonczylo :tak:

a ja odebralam wyniki i cytomegalia ujemna :-)
chlamydia ujemna, mykoplasma ujemna, rozyczka ujemna , attp w normie, cytomegalia ujemna czyli wsio ok i mam przeciwciala wiec looozz :-)

jedyne co mam wysoko ponad norme do d-dimery-mowia o krzepliwosci krwi ale to raczej wydaje mis ie z enie moglo wplynac na przedwczesny porod... bo to bardziej chyba na smierc dziecka w lonie mamy by chodzio a u mnie tego nie bylo... no nic ale sie dowiem co i jak jak do gina pojde :) ogolnie jest dobrzei staranka ruszyly juz pelna para :-):tak:
 
Czarnuszka strasznie sie ciesze ze jestes w domku!!! Teraz sie oszczedzaj kochana,i zaciskaj nózki :):*

Oki ja lece szykowac obiadek i do wyrka bo mnie strasznie łupie w plecach.
Patinka pochwal sie co kupiłas jak wrócisz :tak:
Buziaczki brzuszki moje kochane, miłego popołudnia, wieczorku i nocki :))) do jutra!
 
Ja też powoli znikam, bo zaraz mężuś wróci z pracy i trzeba wszamać obiadek i pędzić do szkoły rodzenia:-):-):-):-) Do zobaczenia więc dziś wieczorem, albo jutro:tak:

Aaaa...i reszta trzymać się w dwupaku!!!
 
reklama
missiiss qrcze widzę co się Tobie przytrafiło:-(
Bardzo Tobie współczuje i się pomodle za Twojego ANIOŁKA.
Pamiętaj,że dzieci nas nie opuszczają tylko zmieniają termin przyjścia...
 
Do góry