reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Rybka - super wiadomość. Oby wiecej takich - :-)
wavejka - no jak sie rozeszło to bez gadania - cesarka. :tak:Nie ma co ryzykowac.

Moja mała też bierze przykład z braciszka i już w kanale wstawiona jest. Na usg nawet szyjki nie było widac bo zasłoniła. Za chwilę idę do gin to sie dowiem jak tam u mnie podwozie i co z tymi wodami. Ale mam stracha o małą....
 
Rybka - super wiadomość. Oby wiecej takich - :-)
wavejka - no jak sie rozeszło to bez gadania - cesarka. :tak:Nie ma co ryzykowac.

Moja mała też bierze przykład z braciszka i już w kanale wstawiona jest. Na usg nawet szyjki nie było widac bo zasłoniła. Za chwilę idę do gin to sie dowiem jak tam u mnie podwozie i co z tymi wodami. Ale mam stracha o małą....


będzie dobrze koniecznie daj znać

mój mały już też był dwa razy w kanale a teraz główka z prawej strony:tak::tak::tak: się wierci

a z Natalką od 24 tygodnia leżałam w kanale:tak::tak::tak:

koniecznie daj znać trzymamy kciuki:-):-):-):-)



a mój mały ma dziś dzień czkawki już mam trzecią:happy2::happy2::happy2:
 
Dzis sie przejdziemy z M po miescie to wstąpię do apteki po podkłady poporodowe.. tylko nie wiem ile tego kupic? Po ile to jest pakowane itp.. no i co jeszcze w aptece kupic dla siebie do szpitala?

A co do termometrów dla maluszka to my z M zdecydowaliśmy się na taki:
[FONT=&quot]http://www.allegro.pl/item807347036_termometr_4w1_babyono_promocja_poznan_babystore.html[/FONT]
- KOCHANA tych podkladow poporodowych to tak ze 3 paczki mi poszly w szpitalu a lezalam 5 dni a potem to juz normalne podpaski nosilam bo gdzie z taka pielucha i w spodniach zeby kazdy widzial hehe bo w paczce jest chyba 10 z tego co pamietam

mam super wieści na koniec roku!!!
MÓJ M DOSTANIE PODWYŻKĘ od stycznia i to sporo:tak::tak::tak::tak:

ale się cieszę:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

fajnie bo się nie spodziewaliśmy a tu 600pln więcej:-D:-D:-D:-D

jakby tak nauczycielom dali:-D:szok::-D
ale superr!!!!!!!!!!! mojemu tez by sie przydała hehe
a swoja droga to wczoraj reklamowali Fakt i tam cos bylo ze od nowego roku nauczyciele dostana podwyżke



a wogole teraz mi sie przypomnialo co mi sie wczoraj przydazylo....
poszlam z ta koleznka na spacer maja 3 corki to ta co kiedys pisalam ze maja taki syf i do nich nie chodze do domu i ze ich corka kiedys zarazila sebusia mojego no to poszlam z Nia wczoraj na spacer i poszlysmy do sklepu. I ona jak zwykle z calą chołotą i ta koleznka weszla do sklepu a ja siedzialam na lawce...a te corki do szkoly juz chodza a ta jedna corka mowi do drugiej " zaraz sie ławka zawali bo ktos tu siedzi ":dry: myslalam ze gowniarze strzele w pysk ze sie obroci dookola skarkula zasrana!!! Ja niewiem jak mozna miec takie bachory niewychowane...:baffled:
one zawsze maja takie teksty albo do mojego Sebusia ktory jest szczuply " ty grubasie" suki mlode a same maja ryje jak globusy:wściekła/y:
 
Rybka-super wiadomośc! Udanych zakupów!!!:-)

Czarnuszka-ależ żeś sie rozeźliła:szok: No wcale sie nie dziwię! Teksty dość niewybredne jak na kilkuletnie dziewczynki. Ja ostatnio się wściekłam jak mi koleżanka córki do niej zaczęła mówić "Kurza" czyli po nazwisku i to przy swojej matce. Całe zsczęście ze matka zareagowała i zaczęła jej tłumaczyć ze nie można mówić do innych po nazwisku bo inaczej.... Az mi się gorąco ze złości zrobiło. Ale po wyjściu od nich oczywiście "poinstruowałam" Julę jak ma odpowiedzieć nastepnym razem czyli ze tak samo po nazwisku zacząć do niej mówić. Normalnie dżungla wśród dzieciarni panuje;-)
 
czarnuszka trzeba była gówniarom przygadać:wściekła/y:

głupie siksy

ja z moimi dziewuchami w gimnazjum się nie pierdziele, jadę po bandzie (oczywiście beż świadków:-D)
czasami są bardziej wulgarne od chłopaków
a żebyście widziały ich miny, jak każe takiej w trakcie lekcji wyjść zmazać tapetę do wc, bo "chyba nie zglądnęła w lustro, jak wychodziła z domu"

od razu traca cały tupet
 
- KOCHANA tych podkladow poporodowych to tak ze 3 paczki mi poszly w szpitalu a lezalam 5 dni a potem to juz normalne podpaski nosilam bo gdzie z taka pielucha i w spodniach zeby kazdy widzial hehe bo w paczce jest chyba 10 z tego co pamietam

ale superr!!!!!!!!!!! mojemu tez by sie przydała hehe
a swoja droga to wczoraj reklamowali Fakt i tam cos bylo ze od nowego roku nauczyciele dostana podwyżke

too super ale ja i tak po powrocie do pracy dostanę na zwolnieniu i macierzyńskim nic się nie należy:no::no::no::no:


a ja zaraz dostanę szału:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

cukier znów mi spadł wczoraj do 40 dziś do 50!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ta jakiś koszmar:szok::szok::szok::szok:
rano za dużo po śniadaniu też teraz spada a do obiadu muszę brać insulinę bo jest za wysoki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ale fenoteril działa i brzsio grzeczny:happy2:
 
reklama
Witam marcóweczki!!!
Dziewczyny piszecie juz tyle o wyprawkach dla siebie i dzidziusia, wstyd sie przyznac ale ja jeszcze caly czas w tyle jesli chodzi o ten temat - mysle sobie ze jeszcze czas:cool2:
Mam prośbe, może któraś wrzuci swoją liste zakupów na wyprawkę do szpitala, byłabym bardzo wdzięczna bo znając mnie o wielu istotnych rzeczach zapomnę...
p.s. cały czas Was podczytuje i jestem na bieżąco ale gorzej z pisaniem:zawstydzona/y:
dużo zdrówka:-)
 
Do góry