reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

no tak tylko że ja generalnie nie mogę masować brzuszka, czasem sobie popukam z maleńką, ale głaskać nie mogę:-:)no:
mam nadzieje że nie zrobi mamie przykusa i się wieczorem uaktywni ten mój leniuszek...

Własnie ja akurat tez nie moge masowac brzuszka,ale dzisiaj tak z lekka spróbuje,fajna taka zabawa:tak:
Dziewczynki masowanie nie jest wskazane to wiem:tak: Ale tu chodzi by przyłozyc dłoń ciut niżej, wyżej niż puknęły nasze szkraby i wtedy szkrab powędruje za dłonią :tak::-) Nie masujemy tylko tak przykładamy :)
 
reklama
witam piatkowo :)
Pospalismy do 11.30 a teraz na 13.30 m idzie do pracy .
Objadlam sie bulek z drzemem i mi ciezko .
gdzies w nocy wyrzucilam ta poduche i spalam bez a teraz mnie tak krzyz napiernicza ze szokkkkkkkk ruszyc sie nie mozna a tyle chcialam porobic pranie ,prasowanie ,sprzatanie do sklepu po cos na pomidorowa ,echhhhhhhh mam nadzieje ze przejdzie .
Myszka bryka i bryka ale sa tez dni ze jest zupelnie cicho takze MARTI wszystko ok i nie stresuj sie nie potrzebnie :)

Nic mi sie nie chce no nie niby chce ale jakos nie chce :-D ale namarudzila
 
Polecam także gazetkę "twoje dziecko" Wczoraj kupiłam i jest tylee wspaniałych artykułów, naprawde polecam:) No i za miesiąc będzie o szczepionkach (a wiadomo, że teraz jest wielkie halo bo rtęc jakaś w nich jest ) także można będzie poczytac wypowiedzi lekarzy na ten temat. A! No i od następnego (styczniowego) numeru rusza od nowa coś takiego: że co miesiąc opisują jak dzidziuś się rozwija. Jest rodzinka co urodziło im sie dziecko i od pierwszych chwil rodzice opowiadają.. (coś w stylu.. z kamerą u rodzinki) i w każdym numerze jeden miesiąc z życia bobaska:) W tym grudniowym opisana jest rodzinka i mała Helenka, która kończy roczek:) Ale mam wcześniejsze numert Twojego dziecka i co miesiąc pokazują zdjęcia, opisują osiągnięcia Helenki itp:)
 
hehe ciekawe jak odróżnia naszą dłoń od innej dłoni??ciekawe:laugh2:
Spróbuję tak sie pobawić, do tej pory lekko uciskałam miejsce gdzie było kopnięcie i mi odpowiadała:happy:
 
Polecam także gazetkę "twoje dziecko" Wczoraj kupiłam i jest tylee wspaniałych artykułów, naprawde polecam:) No i za miesiąc będzie o szczepionkach (a wiadomo, że teraz jest wielkie halo bo rtęc jakaś w nich jest ) także można będzie poczytac wypowiedzi lekarzy na ten temat. A! No i od następnego (styczniowego) numeru rusza od nowa coś takiego: że co miesiąc opisują jak dzidziuś się rozwija. Jest rodzinka co urodziło im sie dziecko i od pierwszych chwil rodzice opowiadają.. (coś w stylu.. z kamerą u rodzinki) i w każdym numerze jeden miesiąc z życia bobaska:) W tym grudniowym opisana jest rodzinka i mała Helenka, która kończy roczek:) Ale mam wcześniejsze numert Twojego dziecka i co miesiąc pokazują zdjęcia, opisują osiągnięcia Helenki itp:)
też mam tą gazetkę, i o Helence tez czytałam:)
 
reklama
Do góry