reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

marcóweczki w kuchni :)

ojtam ojtam, jak się skupisz to i różyczki zrobisz;D a jaki tort w środku był? bo rozumiem, że zniknął w tempie turbo:D
 
reklama
super smakowo...mmmmniam:D aż mi slinka cieknie...;o
ja lubię wersję czekolada-banan ostatnimi czasy.
a i na kwiatki pora przyjdzie:-)))
apeluję o prostokątne torty!:p
duuuzo, pysznie,pięknie:D
 
edobry byl znikl w mgnieniu oka ;-) i latwy przepis bo owoce z paczki zmiksowalam i pomieszalam z budyniem i byla masa do srodka jezynowa ;-)
 
Manta z uwagi na Twój apel o prostokątne torty, wklejam tort mojej roboty na urodziny siostrzeńca, może nie jest zbyt piękny z twarzy ( tort nie siostrzeniec of kors), ale za to ma kolorowy środek;D zdjęcie niestety robione telefonem, więc jakość hmmmmm DSC_6842.jpg 2011-12-04 17.25.23.jpg
 
Atan napisz jak smakowało ciacho!

Dziękuje za miłe słowa o mojej choince, wczoraj mój drogi mąż już ją rozebrał:D

almasta, szczęśliwie w tym roku pojechałam z mężem po choinkę bo on ma manię, że choinka musi być wielka i w zeszłym, roku przytargał taką, że musiał połowę odciąć;D więc w tym roku zastopowałam jego żądze choinkowe i ta zmieściła się w granicach sufitu:D Oczywiście przy ubieraniu tegorocznej nasłuchałam się, że w przyszłym roku to on będzie jeździł z niunią po choinkę i sami będą wybierać i ubierać :-) nie wiem czy ma świadomość co niespełna roczne dziecko potrafi, ale niech mu będzie;D

za rok na Swieta to pewnie Niunia bedzie mogla pare bombek z choinki zerwac i stluc :) :) :) ale i tak jest fajnie i ile przy tym radosci :)
w tym roku moja Miska (2,5 latka) i Synek Brata (9 miesiecy) w ciagu tygodnia stluki Babci w ciagu tygodnia 5 bombek - oczywiscie tych najpiekniejszych, bo po co lapac za te stare i byle jakie :) :) :)

Miska super tort :)
czym wiecej tych Waszych tortow ogladam tym bardziej sie motyuje, zeby Misce zrobic torta sama na 3 urodzinki w czerwcu :)
 
almasta, pewnie, że rób sama tort, to nie jest trudne a ile przyjemności w jedzeniu, ile pochwał, no i przede wszystkim wiesz co do środka wpakowałaś:) a ile radochy przy zdobieniu:) pomożemy!
 
Amandla to mnie zmotywowalas :)
Mam tylko nadzieje, ze Nasza Druga Coreczka bedzie na tyle grzeczna majac te swoje 3 miesiace, ze bede w stanie sie ogarnac i zrobic torta dla starszej :)
 
reklama
almasta zapakujesz małą w chustę i będziesz kręcic ciasto, albo się tatuś zajmie młodszym potomstwem, zawsze jakaś rada się znajdzie;)
 
Do góry