reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe kreski 💕💕💕

reklama
Część dziewczyny. Mega trzymam za was kciuki i wiem co czujecie. Jestem mamą czerwcowa 2020 i styczniowa 2022 ... Walczyliśmy prawie 10 lat z różnymi skutkami.
Odzywam się do was ponieważ mam kilka opakowań luteiny dopochwowej i dwa opakowania dup.hasto.nu na sprzedaż po ostatniej ciąży. Gdyby któraś potrzebowała to priv.
Wszystkiego dobrego dziewczyny i powodzenia ✊✊✊
 
Dziś 2dpo temperatura wypierdzieliła w górę 😝 A jak Wasze postępy? 😁
 

Załączniki

  • 1a0e8f15-90c3-4bfe-8c26-8618a17fc3f7.jpg
    1a0e8f15-90c3-4bfe-8c26-8618a17fc3f7.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 53
U mnie 6 dc więc jeszcze trochę 😅 gorzej bo jakieś choróbsko mnie złapało i siadło mi na gardło, ale mam nadzieję że po weekendzie będzie już ok :)
 
Cześć dziewczyny 💕 czy jeśli jestem 24dc, 10dpo, wczoraj wyszedł mi negatywny Clearblue to jest jeszcze szansa ? Uprzedzam odpowiedzi o becie, mieszkam w DE i nie mogę jej niestety zrobić… miłego piątku!
 
reklama

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
1 tys
Wyświetleń
81 tys
Do góry