reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Hej czy mozna sie przylaczyc ? Termin malpy na 13.03.
Opowiem troche o sobie w 2019 stracilam ciaze w 28 tygidniu 😔 w grudniu 2020 po roku starac i niby cyklu bezowulacyjnym bo mialam monitoring a robilam testy owu i wyszly pozytywne ciaza biochemiczna niestety (lekarz w szoku) od lutego znowu robie testy i 26lutego mega pozytyw wiec teraz grzecznie czekam . Gratuluje wszystkim II kreseczek ❣
Hej. U mnie pozytyw 23lutego. Poczekamy sobie razem😉 życzę Ci żeby tym razem się udało🤗
 
Miałam testować w sobotę (14 dpo), ale dzisiaj jak się obudziłam to coś mnie tchnęlo żeby zrobić test. Nigdy mi się to nie zdarza bo zawsze jestem tak zestresowana testem, że czekam do 14 dpo, ewentualnie do [emoji204] żeby się nie rozczarować. Zrobiłam test zaraz po przebudzeniu i widzę cień drugiej kreski... Używałam już tego testu i nigdy wcześniej nie pokazał nawet kreski fabrycznej. Zawsze był biały. Zaraz się wybieram na betę. Trzymajcie kciuki [emoji173]
a o jakiej czułości test? Miałyśmy testować razem🥰🥰🥰🥰
 
a o jakiej czułości test? Miałyśmy testować razem[emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Czułość 10 [emoji85] miałam testować w sobotę, tak jak Ty, ale dzisiaj tak mnie tchnęlo żeby zrobić test, dziwne uczucie [emoji4] czekam na wyniki bety. A za Ciebie mocno trzymam kciuki żeby 6.03 okazał się najpiękniejszym dniem w Twoim życiu [emoji173] [emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059]
 
Czułość 10 [emoji85] miałam testować w sobotę, tak jak Ty, ale dzisiaj tak mnie tchnęlo żeby zrobić test, dziwne uczucie [emoji4] czekam na wyniki bety. A za Ciebie mocno trzymam kciuki żeby 6.03 okazał się najpiękniejszym dniem w Twoim życiu [emoji173] [emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059]
jejku dziękuję !!!🥰🥰🥰🥰 choc jak na razie jakos sie nie nastawiać bo dziwny był ten cykl... nie wiem nawet kiedy byla owulacja i czy była 🤭🤭
 
Dzień dobry dziewczyny! Ten cykl był dla mnie zwariwoany, dowiedziałam się i nadżerce plus pcos, 4dpo zapalenie ucha na przeciwbolowych i antbiotyku i dziś wizyta kontrolna z powodu złego posiwu z uchu... Postanowiłam zastestowac bo to zależy jakie antybiotyk dostanę i prawie spadłam z krzesła...
Gratulacje ! ❤️
 
jejku dziękuję !!![emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059] choc jak na razie jakos sie nie nastawiać bo dziwny był ten cykl... nie wiem nawet kiedy byla owulacja i czy była [emoji2960][emoji2960]
Trzeba włączyć pozytywne myślenie [emoji3059][emoji3059][emoji3059] jeszcze mocniej trzymam kciuki [emoji173] też myślałam że ten cykl będzie nieudany bo organizm dawał te same sygnały co przy każdym poprzednim cyklu przed [emoji204] gdzie [emoji204] przychodziła. Mam nadzieję że to nie błąd testu....
 
reklama
Wow ale super wiadomości. Gratuluje dziewczyny😍😁
A ja nie wiem co się dzieje ze mną.. Brzuch mnie pobolewa od 24.lutego..dziś 22dc a mnie tak napierdziela jak w 1 dniu @..a ona ma przyjsc we wtorek dopiero.. Nie wiem co myśleć.. I latam co chwilę sprawdzać 🙄🙄😔
Jesteśmy w takiej samej sytuacji, ból od około 20 lutego 😅tylko że ja 24dc. Oby objawy przyniosły grube kreski 😍
 
Do góry