reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

No, ja też widziałam, że ma się ocieplić- nareszcie, bo już mnie deprecha łapała :sorry2:
Może w końcu pójdziemy z małą na wow- huśtawkę znaczy ;-)
Ja tam swojej dziumki angielskiego nie uczę, bo stwierdziłam, że chcę, żeby nauczyła się mówić poprawnie, a ja- mimo, że angielski mam dobry- to wiem, że niektóre słowa wymawiam nie tak jak trzeba, więc po co mam ją tego uczyć?
Poza tym wiem, że jest tak jak mówicie, dziewczyny, i teoretycznie się nie martwię, ale są dni, kiedy się zastanawiam, czy ona kiedykolwiek skleci jakieś zdanie :sorry2:

Dziewczyny, qrczę, zazdroszczę wam trochę tego powrotu do Polski...

Jakie plany na niedzielę? MY właśnie się wybieramy do bootsa po nową fridę, bo widzę, że dziumka ma gluty straszne, a poprzednią rozpracowała tak, że już nic się nie da z nią zrobić:sorry2:
 
reklama
My też z małym wybieramy się do pl w czerwcu na chociaż 10dni, w sumie nasza ostatnia okazja przed porodem :) później w lipcu przylatuje moja przyjaciółka,w sierpniu na poród mama,po niej brat,a później my mam nadzieję na święta wiec jakoś zleci. Tym bardziej,że pogoda mówicie,że ma być lepsza wiec tym szybciej minie :) a wlasnie propo pogody,pisalysmy ostatnio o pikniku...organizujemy coś w takim razie?póki będą sprzyjające warunki :p

A my dzisiaj plan ambitny mamy skoczyć do B&Q wybrać farby do pokoju Filipa i zaczynamy urządzać jego azyl ;) ja chyba wcześniej do.airdrie jeszcze skocze na male zakupy :D
 
Witam w ten sloneczny dzionek:-)
Jedne prognozy pogody pisza ze od jutra do konca tygodnia bedzie naprawde cieplo,a inne ze nawet 2 tyg.:-Dwiec super :-D
Szkoda ze tak jak szybko sie zacznie tak szybko sie skonczy te nasze 'szkockie' lato :sorry2:
No ale ja tez jeszcze ponad m-ac i na wakacje do pl.na ponad m-ac:-D:-):-Dwiec bedzie byczenie sie,opalanie,wylegiwanie na plazy,grillowanie a najwazniejsze czas z rodzinka,no i dziadkowie za ktorymi juz moje maluchy tesknia (zwlaszcza synus)......hmmmmmmmmmm juz teraz jestem tam myslami :-D
Za poltora godz.jedziemy do kosciola,potem na obiad grillowe smakolyki :-D
 
Eh, ja tez się cieszę z tej pogody fantastycznej, co nam się za oknem zrobiła :) trochę się z mężastym śmiejemy, bo tak się ekscytujemy ''tyloma stopniami'', a w naszych rodzinnych miejscowościach teraz przy takiej pogodzie nasi marzną ;) ale nic to, ważne że się poprawia :) Ja też z Grzdylem do Polski lecę za miesiąc, jeszcze nie wiemy, na ile, bo biletów powrotnych na razie jeszcze nie mamy ;) ale się pochwalę-bilet da mnie kupiliśmy za 5f! :tak: szok, szok i jeszcze raz szok ;) Grzdylowi bilet trzeba było kupić 4 razy drożej, a nawet mu przecież nie przysługuje nawet osobne miejsce, ale co tam ;) Ale się cieszylam, że w lato Grzdyl popluska się nad Polskim morzem, bo teściów mam tam akurat, ale szybko mnie na ziemię sprowadzili... ''O sezonie nad morzem nawet nie myślcie'', bo nie będzie dla nas miejsca. Ja rozumiem, że się z wynajmowania pokoi turystom utrzymują, ale mimo wszystko trochę mi się przykro zrobiło, bo Grzdyl to ich jedyny wnuk... A jeszcze teściowa się obraziła, bo nie przylatujemy do nich wtedy, kiedy jej pasuje najbardziej... Nie ma to jak rodzinka, hm? :-( Dlatego, przerazona​, ja Cię doskonale rozumiem... I też się staram sobie wytłumaczyć, że przecież nasza rodzinka jest teraz najważniejsza, ale mimo wszystko to takie cholernie przykre...

btw, mam wanienkę do oddania. Któraś może chce?
 
Ostatnia edycja:
a ja juz zaczynam sie poddawac dzisiaj...pol dnia szukam mebli do pokoju filipa. w zasadzie nie chce nowych bo nie ma sensu tak mi sie wydaje.strasznie chcialam kolekcje mammut z ikei i kurcze na ebay'u tylko odbior osobisty wszedzie, a nowe prawie 500f :/ normalnie nie wiem co robic, a jeszcze dodatkowo nic ciekawego nie widzialam w zadnym meblowym co moze zastapic mammuta :( ehh masakra jakas...chociaz tyle dobrego, ze farby juz mam kupione...
 
Karola,no nie pomoge..mi tez sie te meble podobaly,ale stwierdzilam ze maja za plytkie szuflady,a potem ze za niskie,no i kupilam podobne w b&q w kolorze kosci sloniowej...i o wiele tansze...nie cale 100f
 
chyba tez sie rozejrza...szczerze patrzylam dzisiaj chyba w kazdym mozliwym sklepie na necie i powaznie nic ciekawego nie ma dla takich maluchow. nawet lozka, wszystkie albo z samochodami,bajkami itd, a ja bym chciala zwykle jakies, niebieskie i do tego komplet mebli...a tu lipa. lece patrzec na stronie b&q bo dzisiaj bylismy,ale nawet nie rozgladalam sie za meblami
 
pogoda faktycznie wczoraj dopisala. prawie caly dzien z nikola na dworze spedzilam:tak: mam nadzieje ze dzisiaj tez bedzie cieplutko bo jak na razie niebo zachmurzone..
Ja tez juz nie umiem sie doczekac wakacji.. Bzyczek szykuj sie jeszcze 8 tyg nam zostalo:-):tak: i bedziemy grzac dupki na plazy:-D
K4rol4 sprobuj poszukac jeszcze mebli na gumtree albo emito. Moze cos tam znajdziesz.
 
vampiria byłaś z Małą u dermatologa? co z jej buzią? ja muszę powiedzieć, że w PL nam wysypka całkowicie zniknęła ale fakt nie jadłam nabiału. po powrocie tutaj wróciła-raz jest raz nie ma (a jem wszystko).

dziewczyny czy któraś była na Jack & Jill Market u nas będzie 27 maja i nie wiem czy warto iść. szukam na gumtree i emito jakiś ubranek. znalazłam fajne ale dziewczyny odpisała miałam się z nią umówić ale Mały złapał trzydniówkę i jak się odezwałam przed weekendem to już nie odpisała.

co do rodzin to wczoraj po 1,5 miesiącu teściowa chciała zobaczyć Małego. i co? tylko się połączyliśmy i mówią, że transfer na neta się im skończył! powiem Wam, że jużsię pogodziłam z tym, że teściowa ma dwójkę wnuczków którymi się opiekuje 24h na dobę (dzieci siostry męża), a mój Ojciec to depresyjne stoworzenie i egoistyczne. trudno mi tylko z tym, że po to był nas wyjazd tutaj - w dużej mierze. my od zawsze kłócimy się o nasze rozmowy. no i teraz teraz też. to nie są takie zwykłe kłótnie bo nie mamy wzajemnie do siebie pretensji ale i tak krzyczymy i mówimy jakie po****n...e mamy rodziny. a ja patrzę na synka i serce mi pęka, że musi na to wszystko patrzeć. jego wszystkie zabawki są w PL...nawet zaczęłam rozważać opcje żeby polecieć i sama zrobić paczki i je nadać ale mój mnie oświecił, że na pewno będą chcieli się wszystcy ze mną spotkać. a czy ktoś mnie zmusi??? ;p wszyscy by chcieli żebyśmy zaspokajali im potrzeby i przylatywali. a ja jako babcia bym na rzęsach stanęła i bym była z wnukiem skoro tak bardzo (podobno) chce...

u nas dzisiaj pochmurno i pada...ale z tego co mówią w radio to ma być 19 stopni tylko co z tego...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hey:-)
Karola spojrz sobie na strone b&q...ja mam u malego takie meble w kolorze kosci sloniowej i nogi w ksztalcie kul i blaty w kolorze brazu...ciesze sie ze nie kupowalam niebieskich bo malej tez tam ciuchy beda,no i bedza spali w jednym pokoju:tak:
Maly juz nie moze sie doczekac zeby miec kompana w pokoju i non stop sie pyta kiedy ja przeniose,ale teraz to nie ma najmniejszego sensu bo za 5 tyg.lecimy do pl.wiec bedziemy w jednym pokoju-raczej dzieci nie beda chcieli spac w osobnym:no:
Przerazona no nie zazdroszcze takiej relacji z rodzinka :baffled: Najgorsze to, ze maly nie bedzie mial dziadkow takich jakie kazde dziecko powinno miec,a jak bedzie starszy to czesto bedzie wspominal ze rodzina nigdy nie byla w komplecie i nie byla za soba :crazy:to b.przykre...:sad:No coz,czasami trzeba miec twarda d..pe i zyc dalej wlasnym zyciem,ale pamietaj ze przyjdzie taki moment ze to dziadki beda potrzebowali pomocy i to oni beda zabiegali o to abyscie byli przy nich...moze wtedy im sie oczy otworza co stracili :szok:
U nas rano tez bylo zachmurzone niebo,ale szybko uciekly i teraz jest piekne sloneczko:-)
Wczoraj mielismy grilla,mimo ze na sloneczku bylo cieplo,ale jak sie schowalo za chmury to bylo troche zimno...miejmy nadzieje ze bedzie cieplej,bo w pl.juz powoli zaczyna byc upalnie :tak:
 
Do góry