reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

justaaa- dostalam Nutramigen- w smaku okropienstwo - goszki jak diabli- feee nawet Mestwinowi nie smakuje Zwrucil to co wypil ( nie ulal poprostu wyrzygal:szok::baffled: !!!) LOL i co teraz dalej mu podawac????:confused:
 
reklama
doveinred ja pamietam jak zaczelam podawac nutramigen patrykowi.. tez go nie lubial, wypluwal (choc nie wymiotowal) i krzywil sie ale wkoncu sie przyzwyczil. najlepiej szlo nam w nocy bo na spiaco nie czul smaku :D wiem ze jest niedobry , wogule beznadziejnie sie rozmieszuje go z woda ale jak ma pomoc to lepiej go dawac... ogolnie mozesz tez isc i poprosic o zmiane na inne, nutramigen nie jest jedynym mlekiem hypoalergicznym
 
ja mam troszke lipe w pracy bo nie mam zmiennika i nie mam jak zostawic a nie mam nikogo zaufanego komu moge poddac na tydzien badz dwa prace.
hehehe kochana ja chetnie wezme Twoje zmiany na te 2 tyg :D ref mam wsie papiery tez i jezyk tez znam wiec jak co to wal jak w dym :D jesli do tego czasu nie bede miec pracy a bede na samozatrudnieniu to na tzw "lewo" sie dogada jakos pewnie:D

ja mam dzisiaj dzien lenia...jakos ospala jestem po tych antybiotykach ehhh pogoda dzisiaj tez nie pomaga hihihi chyba ze w przysypianiu na kanapie :D
 
basieńka dzwoniłam dziś do swojej przychodni i pytałam czy maja miejsce bo koleżanka jest w ciąży i potrzebuje lekarza powiedzieli że będą dobierać pacjętów i żebyś jutro przyszła i wypełniła papiery jeśli chcesz to ja jutro będę w przychodni muszę zanieść małej mocz do badania to mogłybyśmy się spotkać na miejscu tak koło 10.30- 11 podaję ci mój numer jak odczytasz tego posta to napisz do mnie smska czy ci pasuje to się umówimy justyna 07871036506,pozdrawiam
 
:-):-)cytryna to super zazdroszcze wielkanocy na majorce :-) my w lipcu chccemy sie wybracv gdzies w cieple kraje ale jeszcze nie wiemy gdzie dokladnie i ja mam troszke lipe w pracy bo nie mam zmiennika i nie mam jak zostawic a nie mam nikogo zaufanego komu moge poddac na tydzien badz dwa prace.

widzisz od razu sie zmiennik znalazl :) i moze zeczywiscie azorek cie zastapi?

a poza tym urlop przeciez ci sie nalezy, ze zmiennikiem czy bez, wiec planuj urlop na lato :)
 
Tak czytam o tych cieplych krajach ze az chetka mi przychodzi. My w lipcu jedziemy do PL na nasz slub a pozniej spedzimy 2 tyg nad jeziorkiem.. wiec tez troszke odpoczniemy.. Jednak tez chcialabym spedzic troszke czasu z moim A sam na sam wiec moze sciagne tesciowke na tydzien zostawie z nia Nikole i moze tez gdzies pojedzimy:-)
A jesli chodzi o doly to chyba kazdy je ma. Ja przynajmniej raz na kilka miesiecy pakuje manatki i wracam do domu.. pozniej siadam przemyslam sprawe i dochodze do wniosku ze jednak nie ma do czego..
 
dzieki dziewcazyny myslalam tylko ze ja mma takie doly. azorek ok odezwe sie jak juz ustale moj wyjazd dzieki. doveinred Alan tez byl na nutramigenia i mi lekarka powiedzila ze mam mieszac np dzis 4 lyzki normalnego mleka 2 nutramigen nastepny dzien 3 lyzki zwykle np cow gate albo inne jakie tam jadl maly i 3 lyzki nutramigen i potem 2 lyz normalne 4 lyzki nutr i tak az o samego nutramigenu i u mnie podzialalo bo samego tez na poczatku nie chcial jesc.
 
Witam wszystkich

Pogoda nam się popsuła :-( A juz się cieszyłam, że wiosna idzie...

Moja mała wkracza w kolejny skok rozwojowy :baffled: Strach się bać :-p Już gorzej śpi, a ostatnio tak fajnie chodziła spać po 19tej....
A dzisiaj rano poszłam jej zrobić mleko, wracam, patrzę- a dziumdzia ładuje stopę do buzi :-D No, widok niesamowity :-)

Magdziarz, owszem, z jednej strony szkoda karmienia piersią- pamiętam, jak mi było żal, jak mojej zaczęłam dawać butelkę, tym bardziej, że ja byłam strasznie nastawiona na karmienie cyckiem. Ale wszystko ma swoje plusy. Przede wszystkim wiesz, że maluszek najedzony, poza tym najada się na dłużej. Natalka po kilku dniach na modyfikowanym zaczęła przesypiać całe noce :-D. Poza tym, dużo łatwiej teraz, kiedy maluszkowi jest wsio ryba z czego je, byle się najadł. Moja siostra ostatnio się żaliła przez telefon, że jej córka wciąż budzi się co godzinę w nocy na "cysia", a ma już rok i 5 miesięcy :baffled::szok: Jak dla mnie szok, tym bardziej, że siostra pracuje i musi wstawać rano...


Wy tu o wakacjach... Ja dopiero w czerwcu do Pl, a do jakiś ciepłych krajów, kto wie... może we wrześniu, jak się uda... Ostatnio patrzyłam na bilety na majorkę w maju i gdyby nie to, że mała paszportu nie ma, to już bym zamówiła... Bilet z hotelem na dwie osoby + dziecko- 200 funtów... :szok::szok::szok:
 
reklama
Tak wracajac do tych swiat to ja ich nigdy nie czulam, tutaj szczegolnie a w tym roku to juz wogle bo sami jestesmy a ja w pon ide do pracy wiec raczej swiat nie bedziemy obchodzic
A co do wakacji to ja tez bym chetnie pojechala ale moj sie uparl a wyjazd do pl bedzie mnie kosztowal tyle samo co np. Majorka
 
Do góry