reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

:-)
Weszlam sobie na chwile poczytac na forum "Majowe dzieci" i wlos sie jezy na glowie co sie dzieje w PL. Dziewczyny tylko narzekaja ze wszystko podrozalo... Zreszta w tv tez o tym mowia. I jak tu potem chciec tam wrocic... a ja planuje wracac... Oby sie tam polepszylo...

my tez tylko nazekamy ze gp nie taki itd :-):-) ja tam i tak nie mysle wracac choc niepowiem chilabym ale wiem ze nie wrocimy ;-):-)
 
reklama
Hej dziewczyny:-) U nas okropna noc i dzień też nie lepszy. Krystek mi się co chwilę w nocy budził. Miałam wrażenie, że ledwo zasnęłam a już musiała do niego wstawać. Nie wiem może coś robię źle. Oni mają prawię trzy latka i Aleks śpi super a Krystian nie mal każdej nocy się budzi.:-( Może któraś z Was miała podobny problem i wie jak sobie z tym poradzić??? Jeśli tak to błagam piszcie bo padam na twarz!!! A z kolei Aleks dostał jakiejś strasznej biegunki. Dwa razy już musiałam wrzucić go do wanny bo obkupiony po same pachy. I tak bidulka płaczę i się trzęsie. A mnie jak na złość przeterminował się FLORIDAL właśnie na biegunkę u dzieci. Cholerka cały rok nie był mi potrzebny ani jednej saszetki nie użyłam i musiałam wywalić całe opakowanie akurat teraz jak mi potrzebne:wściekła/y:
Justysia współczuję wczorajszego. Mam nadzieję, że to nic groźnego. Że pociecha będzie zdrowa.:tak:
Gwiazdeczka po to ty jesteśmy, żebyś mogła pisać o swoich obawach, radościach. Nie przejmuj się, że ciągle piszesz o ciąży. Nie sądzę, żeby komukolwiek to przeszkadzało. Pewnie się powtarzam ale wciąż, trzymam kciuki i życzę powodzenia.
Gizel jeśli Twoje dziaciaczki wymiotują, nie chcą jeść to koniecznie musiasz podawać coś co zapobiegnie odwodnieniu organizmu. Ja właśnie w takich sytuacjach podaję floridal Apteka internetowa, Tanie leki przez Internet bez recepty, Tania wysyłkowa apteka On Line), tu możesz przeczytać o tym nie co więcej. Dwa lata temu moi synowie przechodzili coś w rodzaju grypy jelitowej poszłam z nimi do GP i dał mi tutejszy odpowiednik tego. Też w saszetkach do sporządzenia płynu. Ale kurcze nie mogę sobie przypomnieć nazwy. Podawaj dużo płynów i coś lekkiego do jedzenia. Życzę, żeby dzieciaczki poczuły się lepiej.
 
zupke juz zrobiła i coś tam pojadła dzieki :) Narzekamy i to jak hihih na samotność , brak rodziny i też wszytko drożeje , na brak mieszkania własnego ( to tylko Ja narzekam ) itp ja też bym wróciła ! A myslicie że odnalażłybyście sie w Pl w waszym miescie ? co byscie robiły jaką prace szukały myślałyście kiedyś o tym????
 
hej dziewczyny ja tu nowa;)

mam takie pytanie do doświadczonych mam;) czy któraś "przechodziła" całą ciążę w Szkocji? kiedy pierwsze spotkanie z położną itp. slyszalam ze pierwsze spotkanie jest w 10 tyg ciąży...a co do tego czasu?
 
przerazona nie bądź przerazona :) będzie dobrze pierwsze spotkanie koło 10-12 tyg a do tego nic... Oni uważaja że do tego czasu mozna poronić i wtedy cóż...... Gratuluje!!! skąd jesteś i co porabiasz pozatym ? :)
 
zupke juz zrobiła i coś tam pojadła dzieki :) Narzekamy i to jak hihih na samotność , brak rodziny i też wszytko drożeje , na brak mieszkania własnego ( to tylko Ja narzekam ) itp ja też bym wróciła ! A myslicie że odnalażłybyście sie w Pl w waszym miescie ? co byscie robiły jaką prace szukały myślałyście kiedyś o tym????

dokladnie ja tez czasem nazekam na samotnosc brak rodziny wi wogole czlowiek zawsze bedzie tu obcy jak by nie patrzec :-(

przerazona spokojnie wszystko bedzie w porzadku ktory tydzien ???
 
Witaj Przerażona:-) ja przechodziłam ciążę całą w UK (jeśli można to tak nazwać bo jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to już byłam w 11 tyg a urodziłam w 28). Ale dość sporo na ten temat wiem, więc co chciałabyś wiedzieć? Kwestia położnej zależy od tego kiedy pójdziesz do GP powiesz, że jesteś w ciązy i Cię umówią na wizytę z nią. Ja np jak poszłam i powiedziałam, że jestem w ciązy to tydzień później miałam wizytę z położną. Teraz mam koleżankę, która jest w 12 tyg i już 2 razy się spotkała z położną. Więc na to chyba nie ma reguły.
 
:tak:dokladnie to duzo zalezy od przychodni od gp!! ja bym teraz tez nie dala sie tak zbyc jak za 1 razem teraz musieli by sie zajac mna konkretnie mam nadzieje ze tak bedzie jak powiem ze milam problem z 1 ciaza
 
reklama
z moich obliczeń wynika ze 5 tydzien, w przychodni mi powiedziala ze polozna sama sie do mnie odezwie w okolicach 10 tygodnia. czy to normalne? do 10 tyg to wiele moze sie wydarzyc...dala mi tylko ksiazkę i pojemnik na mocz...siedze i placze...wykrzyczalam mezowi w samochodzie ze lece do Polski bo niby test wyszedł pozytywnie ale z moimi problemami ze sprawami kobiecymi to ja nawet na 100% nie wiem czy jest w ciąży i tak ma być do 10 tygodnia?
 
Do góry